Увімкнути біжучу стрічку
Ольга Попович
Екс-радник Путіна і його прогнози – фаховий аналіз чи професійна дезінформація?
Практично з першого місяця української революції в українському медійному просторі почав активно з’являтися російський експерт Андрій Ілларіонов. Ілларіонов є колишнім радником Володимира Путіна, на сьогодні працює в Центрі глобальної свободи та процвітання Інституту Катона у Вашингтоні та є засновником і керівником незалежного Інституту економічного аналізу у Москві.
Назар Кісь
Церковна політика і політична церква
Ми ще не до кінця усвідомили значення Майдану 2013-2014 років. Чекаючи на реформи, люстрацію та євроінтеграцію, випускаємо з поля зору надзвичайно важливу річ. На Майдані у відкритому протистоянні люди, готові померти, перемогли людей, готових убивати.
Сергій Шебеліст
Страсті за сепаратизмом
Падіння режиму Віктора Януковича стало несподіванкою і для самого екс-президента, і для багатьох його соратників з Партії регіонів, адже після підписання мирової угоди з лідерами опозиції вони сподівалися «поцарювати» щонайменше до кінця 2014 року.
Теодор Спітюк
Сага про Ріната (Леонідовича)
У давнину про нього однозначно написали б поему, кілька балад і солідний епос з переліком звершень та подвигів. Штат висококваліфікованих трубадурів, особисті літописці, рейтингові глашатаї не залишили б нащадкам жодного сумніву – епоху творив він.
Володимир Павлів
Укр(адене) щастя
Донбасові нині треба дати все, чого він хоче. А потім спокійно подивитися, що він з цим «усім» буде робити. Якщо не дати – Донбас буде ненавидіти Україну і робити все на зло. За це решта України може зненавидіти Донбас. У результаті страждатимуть усі.
Тарас Возняк
Галичина сьогодні
Коли заходить мова про Галичину, українцям, полякам та євреям, як правило, на пам'ять приходить старий австрійський міт Галичини – Марія Терезія, Франц-Йосиф, революція 1848 року, Belle Epoque Львова – побудова Університету, Політехніки, Опери, Вокзалу, костелу Єлизавети та ін. Щоправда, кожен з народів вносить у цей міт свою коректуру.
Максим Віхров
Донбас. Майдан непочутих
Те, що відбувається нині в Донбасі, можна називати по-різному. Сепаратистський заколот, провокації російських спецслужб, повстання бомжів за пляшку горілки – варіантів безліч. Відмовитися від подібної термінології практично неможливо.
Олександр Косвінцев
Топ-10 сучасних українських зрадників
У революційному лютому 2014-го під Партією регіонів захиталася замля, і деякі нардепи-регіонали раптом загорілися бажанням створити в цій політсилі демплатформу. Тоді депутат Ганна Герман, послужлива помічниця кривавого диктатора Януковича, глибокодумно прорекла: «Зрадників України у всі часи вистачало». Вона знається на зраді.
22 квітня 2014
Ми у соцмережах
Актуальний текст