Увімкнути біжучу стрічку

«Народ має бути на Майдані, а не в опері»

Фото: Виступ Володимира Гришка зі сцени "Антимайдану", 29 листопада 2013
Джерело: 7days-ua.com

Концерт оперного співака Володимира Гришка у Львівській філармонії, який мав відбутися у вівторок ввечері, скасований – з ініціативи самого Гришка. Напередодні активісти львіського Євромайдану заявили, що співак, який відкрито підтримав Віктора Януковича у його відмові від євроінтеграції, є небажаною персоною у Львові.

Активісти Євромайдану навіть обіцяли фізично блокувати Львівську філармонію, якщо Гришко таки наважиться провести запланований концерт. «Євромайдан зупиниться перепочити й подихати свіжим повітрям перед входом у філармонію, мимоволі заступаючи шлях дорогому гостеві», – написав один з активістів у Facebook. У результаті організатори концерту вирішили взагалі скасувати концерт, на який були уже продані майже всі квитки.  

“Співак, мабуть, вирішив не загострювати ситуації, що склалася довкола його імені”, - пояснив ZAXID.NET  гендиректор філармонії Володимир Сивохіп.

За його словами, з ініціативи організаторів концерту була розірвана угода про оренду залу. Філармонія повертатиме вартість раніше придбаних квитків сьогодні до 19:00, коли мав би початися концерт за участі Гришка.

Реакція самого співака на відміну концерту до кінця не зрозуміла. Представник агентства PR Batteries!, яке організовувало концерт, надіслав на адресу ZAXID.NET короткий коментар від імені співака, який варто навести повністю:«Мистецтво завжди аполітичне. Володимир Гришко вважає, що зараз вирішується доля країни. Народ має бути на Майдані, а не в опері. На Майдані ми висловлюємо мирно свою позицію».

До слова, Володимир Гришко – постать у сучасній українській культурі унікальна хоча б тим, що не втрачає активності за будь-якої влади. На політичному небосхилі тенор засяяв за президентства Віктора Ющенка, у котрого був штатним радником з питань культури і навіть – певний час – заступником керівника Головної служби гуманітарної політики. На виборах 2006 року балотувався за списками “Нашої України”, однак до ВР не потрапив.

Вочевидь образившись, Гришко незабаром змінив свої політичні орієнтири й з 2009 року є радником Віктора Януковича. Активно підтримував діючого президента в його передвиборчій кампанії і не приховував, що планує сісти в крісло міністра культури.

Про бажання очолити Мінкульт продовжує говорити і досі, хоча ще у березні цього року заявляв, що має намір емігрувати у США, оскільки в Україні «не цінують його таланту».

Як співак, Володимир Гришко прославився на початку 1990-х років після переконливої перемоги на Республіканському конкурсі ім. М. Лисенка. Завдяки неабияким голосовим даним він стає солістом столичної опери, виступає за контрактами у Маріїнському театрі в Санкт-Петербурзі (Росія) та славетній Метрополітен-опера в Нью-Йорку (США), записує компакт-диски.

На жаль, разом із захопленням політичною кар’єрою та шоу-бізнесом музикант поступово перестав стежити за своїм мистецьким рівнем, котрий на початках був справді високим. Плюсові фонограми, більш чи менш дешеві ефекти і примітивний репертуар поступово стають характерними ознаками його розрекламованих шоу. Одне із них львів’яни мали нагоду спостерігати кілька років тому в Опері: тоді, як з’ясувалося, під фонограму виступав цілий оркестр! 

Гришко охоче з’являється на телеекранах за будь-якої нагоди, демонструє свій розкішний будинок і колекцію старих автомобілів, старанно виконує ролі дбайливого батька і наставника цілого покоління нових “зірок”, не відмовляється від участі й у реаліті-шоу. Тільки от найголовніше «реаліті-шоу» – за своєї участі – вирішив у Львові пропустити.

Лідія Мельник, для ZAXID.NET

Джерело: 
ZAXID.NET
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі[25]
Повідомляти про нові коментарі
  1 2  > 
хххх (Ukraine, Zhovkva)
alexkov сказав:       Була вже в нас одна, солістка Нацопери. Що б це значило?...     
то якась не відома інфекція підкошує оперні "таланти")))))))))))))))))))))))))
Гість (Ukraine, Lvov)
Гришко пустив півня.
http://www.youtube.com/watch?v=ikOQvbFUWGk
Гість (Ukraine, Lvov)
Олеггг сказав:       Ну якого ФІГА "maestro" не займається своєю улюбленою справою, а робить з себе посміховисько... (Брат Шеви по розуму :))))...     
Хто не став артистом, стає паяцом в театрі ляльководів.
Любити співати і вміти співати - велика різниця. Фахівці знають, чого вартий Гришко як "співун".
Гість (Ukraine)
Послухайте дорогі журналісти! Я був в Америці-Канаді на початку 2000 років. Так от. багато людей із культури менв казали, що приїхавши в Українк пан Гришко почав вішати брехню усім українцям, президентам, що він великий оперний артист і т.д. Насправді усі його розповіді про Метрополітан оперу головні ролі і т.д просто брехня , яку ніхто не перевіряв! Нехай просто хтось один із журналістів просто провірить достовірність цієї інформації. Зараз це дуже не важко зробити)
Олеггг (Ukraine)
Ну якого ФІГА "maestro" не займається своєю улюбленою справою, а робить з себе посміховисько... (Брат Шеви по розуму :))))
Львівянин (Ukraine, Lviv)
Гришко, як і багато інших, як то- Софія Ротару, Ірина Білик, Лілія Сандулесу, Іво Бобул, Ані Лорак і ще цілий ряд інших, стартували і отримали визання виконуючи виключно україномовні пісні, які і принесли їм славу та Імя.Але дальше, кожен з них став по-своєму "доїти" здобуту славу, як правило зрадивши поціновувачів україномовної пісні на російськомовну.Це безумовно право кожного них!.Скажете не багато втратили- напевно., але таки втратили!.Втратили те ,що ніколи більше не претендуватимуть стати в один ряд з Великими Українцями як от Дмитро Гнатюк, Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Ніна Матвієнко, Руслана Лижичко, Микола Мозговий Карпатський соловейко Іван Попович і ще є досить багато подібних прикладів.Це зовсім не означаєб що вони ніколи не співали російськомовної пісні -співали. Правда зовсім мало.Не можу однозначно дати визначення чому, але от перших не дуже поважають на Західній Україні, можливо за те, що вони ніколи не давали інтерв"ю Укрїнським журналістам на Українських каналах на російській мові.Таке враження, як колись молоді хлопці, прийшовши у відпустку після року служби в армії, щоб вразити односельців тим, що навчились "какати та чтокати" на російській мові виглядали дуже кумедно-памятаєте "солнце светит прямо в очі не могу дівітса" так от подібні асоціації виникають як слухаю цих "зірочок" про яких люди забудуть як тільки вони перестануть миготіти на наших екранах-рубаючи бабло і забувши про коріння.Точно така-ж доля забуття та неповаги чекає і на Гришка.Ну не люблять у нас зрадників...
Гість (Ukraine, Kiev)
Вокаліст сказав:       з помаранчевими, і з голубими, як треба буде - піде і з червоними, і з боксерами....     
Про кого базар? Про Іруську Фаріон?
Вокаліст (Ukraine, Lvov)
Гість сказав:       Він навіть не дволичний. Він багатоличний....     
І з помаранчевими, і з голубими, як треба буде - піде і з червоними, і з боксерами.
Колись давав інтерв"ю на телебаченні про дуже сильне гей-лоббі у середовищі світових оперних тенорів, куди дуже тяжко пробитися. Напевно, в середовище партій пробитись легше. Просто треба знати особливі слова і дії.
Гість (Ukraine)
Він навіть не дволичний. Він багатоличний.
Львів'янка (Ukraine)
Гришко-позор західної України!!!!Продажна свиня!!!!!ГАНЬБА!!!
Вокаліст (Ukraine, Zhovkva)
"коментар від імені співака, який варто навести повністю:«Мистецтво завжди аполітичне. Володимир Гришко вважає, що зараз вирішується доля країни. Народ має бути на Майдані, а не в опері. На Майдані ми висловлюємо мирно свою позицію»."
Митець може бути аполітичним, але не має права бути антинародним і ставати на бік тих , хто б"є свій народ.
Майдани Гришка - це біганина між сценами, де більше заплатять і де запропонують високу посаду ( зважаючи на його профнепридатність). Бо справжній професіонал заробляє собі на життя працею, а не продажністю.
Fidel
ПРОДАЖНА СКОТИНА І ПАДЛЮКА ТОЙ ПРИМІТИВНИЙ ГОРЛОПАН ГРИШКО.
Вокаліст (Ukraine, Zhovkva)
Років 10-12 тому Гришко мав концерт у Львівській філармонії разом з Ольгою Микитенко. Вона співала нормально. Гришко співав як тенор провінційного театру низького рівня. Ще тоді були великі питання, чи правда, що колись співав в Метрополітен-опера. Швидше всього, більше ніхто з поважних театрів з ним контрактів не підписував. Він повернувся додому і зайнявся самопіаром, приховуючи свою оперну профнепридатність переорієнтуванням на шоу-бізнес і прислужування владі. Ганебна участь у концерті ПР 29 листопада у Києві і бездарний спів поставили на ньому хрест як на співакові і як на людині, лишивши на чолі тавро холуя і провладного блазня.
Недаремно українські любителі музики першим викинули його хор з "Битви хорів" на каналі 1плюс 1. Велике питання, чи мав він право брати в руки камертон, якщо він позиціонує себе як вокаліста, а не як хормейстера. Зарозумілість, зверхність над учасниками хору
зробили свою справу - хор з Києва вилетів з конкурсу. Шкода тільки дітей, яких батьки дають вчитися до нього. Ця бездарність таланти може зіпсувати і їх долю.
alexkov (Ukraine, Lviv)
Ааа... "тушка"...

З приходом до влади В.Ющенка В.Гришко розпочинає свою політичну кар'єру. В лютому 2005 стає радником Президента України з культурних питань, з лютого по жовтень 2006 — заступник керівника Головної служби гуманітарної політики. В березні 2006 балотувався до Верховної Ради за списками блоку «Наша Україна» (№ 127), проте до ВР не потрапив.

У 2009 р. став радником кандидата в президенти Віктора Януковича[1][2].
alexkov (Ukraine, Lviv)
Була вже в нас одна, солістка Нацопери. Що б це значило?
Гість (Ukraine, Lviv)
Якраз тут немає значення талант Гришка, тут йдеться про моральні засади людини. Молодці львів'яни!
Гість (Ukraine)
Донецкий сказав:       Кто такой Гришка? ...     
Распутін. Горілка така є.
Профік (Ukraine, Lvov)
Хто з нього зробив оперну зірку?Він років з 10 тому приїжджав до Львова співати в опері Травіата,то це був повний завал!Львівські співаки в порівнянні з ним були на 100 голів вищими.Меломани були в шоці,муз.критика скромно промовчала,а він роздавав інтервю всім газетам,який він геній,щойно,бачите,з Нью-Йорку повернувся...Та це був повний сором,думає,в провінції ніхто нічого не розуміє
Донецкий (Ukraine, Bushtyno)
Кто такой Гришка?
оксана (Ukraine)
Киевлянину- це гришкова фонограма до рівня , який Львів потребує не дотягує
  1 2  > 
Ми у соцмережах
Галичина сьогодні
Тарас Возняк
Укр(адене) щастя
Володимир Павлів
Актуальний текст