Увімкнути біжучу стрічку

Опозиція піде на переговори з Януковичем лише за згодою Майдану

Фото: Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк
Джерело: red-black.org.ua

Переговори лідерів опозиції з президентом Віктором Януковичем можливі тільки тоді, якщо на це буде згода учасників акції протесту на Майдані Незалежності.

Про це заявили лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк і лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Переговори з Януковичем можливі тільки тоді, коли ми отримаємо мандат Майдану», - наголосив Яценюк. І додав: щодо всіх питань ведення діалогу опозиція має намір радитися з людьми, які стоять на Майдані Незалежності.

Олег Тягнибок зазначив, що багато чого ще залежить й від того, як пройде сьогоднішня ніч.

«Вимоги опозиції та Майдану незмінні – відставка уряду, покарання усіх винних у побитті мирних протестувальників із притягненням їх до кримінальної відповідальності та повне перезавантаження влади», - нагадав Тягнибок.

«Будь-які наші подальші дії ми погоджуватимемо з народом», - резюмував він.

Як повідомляв ZAXID.NET, Віктор Янукович запросив опозицію до діалогу. «Запрошую представників усіх політичних сил, святих отців, представників громадськості до загальнонаціонального діалогу. Я особисто готовий до участі в такому круглому столі», - сказав Янукович.

Джерело: 
ZAXID.NET
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі[4]
Повідомляти про нові коментарі
Fakt! (Ukraine)
EuroMaidan - це витвір студенства, за що й постраждали від скажених сталіністів! Партії і партійки до організації в Україні євромайданів не мають стосунків. Вони скористались сприятливим для себе моментом і НЕ ПОВИННІ ВІДСУВАТИ СТУДЕНТСТВО від переговорних процесів і не проявляти своєї зверхності до ініціаторів майданів! Переговори мають відбутися при рівноправній участі ВСІХ СТОРІН! Попередньо: Єдина вимога до нелігитивної і скомпроментованої тимчасової влади Пахла-Азарова ДОБРОВІЛЬНО СКЛАСТИ СВОЇ ПОВНОВАЖЕННЯ! Всі причетні до масакри студентів і протестувальників режиму МАЮТЬ БУТИ ПОКАРАНІ! Тоді можуть відбутись перемовини!
Гість (Ukraine)
Кирилл сказав:       Будьте же мужиками, хватит прятаться за народ и идите на переговоры, раз приглашают...     
Так на переговори не запрошують.
Кирилл (Ukraine)
Будьте же мужиками, хватит прятаться за народ и идите на переговоры, раз приглашают
Степанов Антон (Ukraine)
Кличко договаривается с каким-то командиром «Беркута» (причём договаривается на чистом русском языке), чтоб беркутовцы их немного потолкали на камеру. Беркутовец соглашается при условии, что в них ничего не будут кидать.
http://www.youtube.com/watch?v=YE_iCTVhIiw
Зайдите на ютуб проголосуйте - чтобы раскрутить видео !
Ми у соцмережах
Галичина сьогодні
Тарас Возняк
Укр(адене) щастя
Володимир Павлів
Актуальний текст