Увімкнути біжучу стрічку

Приватні дитячі садочки не можуть втриматися у Львові, - Березюк

Фото: Олег Березюк
Джерело: ZAXID.NET

Приватний бізнес у Львові має конкурента (комунальні дитячі садочки – ред.). Багато садочків, які мають свою систему у Києві та на сході, не могли втриматися, бо не могли набрати дітей. Про це сьогодні, 4 липня, розповів директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Олег Березюк під час симпозіуму з проблем альтернативних форм дошкільної освіти.

Він сказав, що у місті є не так багато людей, які готові віддати 150-200 доларів за дитсадок. Крім цього, комунальні дитячі садочки є добрими і багато батьків хочу віддати своїх дітей саме туди. 

«Але ми зацікавлені в тому, щоб з’являлися альтернативи, бо має спонукати громадське довкілля бути кращим», - додав він.

Олег Березюк розповів, що у 90-х роках влада зробила прорахунки у прогнозі демографічної ситуації, і приміщення дитячих садочків віддавали в оренду. За його словами, за останні 6 років у Львові повернули 130 груп.

Він також наголосив, що дошкільна освіта – це дуже дорога послуга, оскільки треба забезпечити гарні умови, педагогічний колектив, харчування.

Крім цього, як зазначив Олег Березюк, дослідження показали, що якісна система дошкільної освіти впливає на покращення економічної ситуації. 

Нагадаємо, представники 20 дитячих садочків Львівщини у серпні-вересні поїдуть до Польщі переймати досвід у створенні альтернативних дитячих садочків – дитячих осередків. Крім цього, в області вже є 10 приміщень, де можна було б створити такі групи для дітей.

Додамо, цього року у Львові до 1 вересня планують відкрити додаткові групи у дитячих садках для 500 дітей.

У Львові пропонують створити систему електронної реєстрації в дошкільні навчальні заклади.

Джерело: 
ZAXID.NET
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі[3]
Повідомляти про нові коментарі
Гість
А матеріальна допомога,яку ви собі виписуєте постійно ,кишеню не тягне ?
Місцевий (Ukraine)
Зверніть увагу на дитсадок по вул.Петлюри,між ЖЕКом і 18-ю школою.В ньому раніше були початкові класи школи №40,батьки вкладали туди свої кошти,було все зроблено(кабінети,їдальня,актовий зал і т.д.).Тепер все це нищиться,розбивають вікна,підпалюють-напевне,хочуть все знищити,щоб забудувати новобудовами...
Де дивиться місцева влада?Адже садочків дітям не вистарчає?..
Вадим (Ukraine)
Олег має рацію.
Ми у соцмережах
Укр(адене) щастя
Володимир Павлів
Актуальний текст