Увімкнути біжучу стрічку

Щасливу російську сім’ю проілюстрували фото мера Львова з родиною

Фото: Андрій Садовий з сім’єю
Джерело: Юрій Дячишин

Православна російська газета «Московские Ведомости» проілюструвала статтю «Американцы больше не получат русских детей» фото міського голови Львова Андрія Садового з родиною.

У пошуках якомога кращого фото для ілюстрації статті російські журналісти, за дивним збігом обставин, зупинилися саме на фото відомої в Україні людини – мера Львова Андрія Садового.

Що цікаво, на фото видно, що родина Садових прогулюється центром Львова – на площі Ринок. До того ж, один із синів львівського мера вдягнений в українську вишиванку, на що, очевидно, не звернули більд-редактори російського видання.

Водночас, саме це фото розміщене на сторінці Андрія Садового у Вікіпедії.

Як розповів ZAXID.NET львівський фотограф Юрій Дячишин, який є автором фото, Андрія Садового з родиною він сфотографував ще навесні 2008 року.

За його словами, російське видання використало фото без дозволу автора. Однак, претензії висувати він не буде, бо не бачить дієвого механізму з відстоювання авторських прав.

Джерело: 
ZAXID.NET
Дізнайся більше про: Андрій Садовий, Новини Львова, Новини
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі[18]
Повідомляти про нові коментарі
Мирон (Ukraine)
При чому Сало до комунальної власності, Він маж право виділяти площі за межами Львова. А при чому виділення приміщень для Московського Патріархату в центрі Львова?
Брагин Кирилл (Russian Federation, Moscow)
Игорь (Одесса) сказав:       Увы! Развитие Интернета обесценило как таковую работу фотожурналиста. (Это я о пострадавшем Юре Дячишине, автор снимка.)
Вновь "увы", но это систем...
    
Фотография не украдена - она был выложена фотографом в открытом доступе, где любой может ее использовать, распространять, делиться и т.д. После этого кричать "украли" - довольно странно
Брагин Кирилл (Russian Federation, Moscow)
Фотограф Дячишин сам разместил это фото в Википедии в статье "Семья" без необходимой атрибуции. На 2 января фото в Вики было подписано "Семья на прогулке". И после этого он стал кричать, что фото у него украли.
И почему он в Русскую Википедию разместил фото украинской семьи? Раз он такой националист, то мог бы ограничиться Украинской Википедией.
Григорій (Ukraine)
Садовий може претендувати на мера якогось москальського міста,раз він їм фотогінічний,іі взагалі він фацет пристойний.
Игорь (Одесса) (Ukraine)
Увы! Развитие Интернета обесценило как таковую работу фотожурналиста. (Это я о пострадавшем Юре Дячишине, авторе снимка.)
Вновь "увы", но это система, когда иллюстрации к газетному материалу воруются из Сети, и в этом не видят ничего особенного, это воспринимается как нечто в порядке вещей. Хотя сотрудникам этого российского издания следовало бы больше всего помнить заповедь "Не укради!". Хорошо уже, что принесли извинения - бывает, ошиблись...
abc (Ukraine)
Не здивувало. Кацапи постійно все крали в українців. І назву Русь, і релігію, і культуру... Зрештою не тільки в українців. І потім дуже гордяться украденим та видають за своє.
Олег (Ukraine, Lvov)
Голова ОДА Сало видав і підписав наказ про безкоштовну пердачу Московському Патріархату Приіщень в ценрі Львова по вулиці Пекарській 57/59.Наказ підписаний 27-12-2013р.
Сергій (Ukraine, Lvov)
Відколи ж це рускі діти почали носити вишиванки?Площу Ринок вже теж віддали росіянам?Далі буде...?
comment.user.username
xyz (Poland, Rakoniewice)
Валя сказав:       Тому вони тишком крадуть фото дійсно щасливих українців-хрестиян, які не ходять до тої їхньої церкви-секти. ...     
Nic nie kradną, bo jak słusznie zauważył Вячеслав, fotografia została udostępniona na zasadach Creative Commons Attribution 3.0 Unported. Oznacza to, że można kopiować i rozpowszechniaź utwór w dowolnym medium i formacie dla dowolnego celu, także komercyjnego. Warunek jest jeden: uznanie autorstwa — "Należy odpowiednio oznaczyć autorstwo utworu, podać odnośnik do licencji i wskazać zmiany, jeśli takie zostały dokonane. Można tego dokonać w dowolny rozsądny sposób, o ile nie sugeruje się udzielenia przez licencjodawcę aprobaty dla siebie lub swojego sposobu wykorzystania licencjonowanego utworu".

Zob.: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.uk
Львів (Ukraine, Kiev)
Вже на тому російському сайті замінили це фото.....
Валя
В тій рускій православній секті та їхніх друкованих виданнях видно брак дійсно нормальних руских людей в Росії. Тому вони тишком крадуть фото дійсно щасливих українців-хрестиян, які не ходять до тої їхньої церкви-секти.
Коровайчук Ігор (Russian Federation)
шановні співрозмовники, видно не знайшлося у великій "православній" Росії фотографій щасливих сімей з людськими лицями, так що порадійте за свого мера та за себе коханих.
Down with reds and nazis! (Ukraine)
"Oto skutki picia wódki"

Rosyjski redaktor też człowiek. Lubi wypić. :)))
Вячеслав (Ukraine, Lviv)
Якщо глянути http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Andriy_Sadovyy_with_family.jpg?uselang=ru

то фотографія на умовах Creative Commons Attribution 3.0 Unported ліцензії, тобто - вільне використання з будь-якою метою
22499986 210 (Ukraine, Kiev)
Методичка дала збій!
Гость (Ukraine)
Вот идиоты русские....
Киев (Ukraine, Kiev)
це ж можна бути такими недоумками!???
Киев (Ukraine, Kiev)
дыбилы
Ми у соцмережах
Укр(адене) щастя
Володимир Павлів
Актуальний текст