Увімкнути біжучу стрічку

Тисячі людей утворили живий ланцюг, аби з'єднати Україну з ЄС

Львів'яни утворили живий ланцюг

Українці у Київській, Львівській, Рівненській та Житомирській областях виходять на вулиці, аби утворити живий ланцюг, який, тягненться з Києва до Польщі.

Тисячі людей вийшли на вулиці у Львові. Окрім студентів, було чимало старших людей, а також молодих сімей з маленькими дітьми. Люди тримають українську символіку. Натовп скандував: "Україна йде в ЄС", "Ми хочемо в ЄС" та інші відомі гасла Євромайдану. Також вони співали гімн України. До формування ланцюга долучився також мер Львова Андрій Садовий з сім'єю.

«Підписання угоди – це надзвичайно важливо. Я переконаний, що це буде зроблено. З Божою допомогою ми будемо у великій європейській родині, тому що ми ментально є європейцями. Це особливий період, і хоч мало хто це розуміє, але він кардинально міняє ситуацію в нашій державі. Люди стають на повний ріст і твердо висловлюють свою чітку позицію: «Україна – це Європа», - прокоментував міський голова Львова сьогоднішні події.

Дорога Львів-Шегині

Як повідомляє Канал 24, на кордоні у Шегині люди об’єдналися у живий ланцюг на підтримку євроінтеграційного шляху України. З боку України поблизу кордону зібралося приблизно 300 людей. Стільки ж на польській стороні.

Ланцюг біля пункту пропуску "Шегині"/Канал 24

Як повідомляє УНН, у Києві активісти теж створили живий ланцюг. Він мав пролягти від Майдану Незалежності через Хрещатик і бульвар Шевченка до кільцевої дороги.

Ланцюг від Майдану Незалежності і до Бессарабської площі/УНН

Як повідомляє сайт 1zt.ua, житомиряни також вийшли у центр міста, щоб стати у живий ланцюг. Люди скандують «Житомир – це Європа». Місцеві активісти не змогли назбирати стільки людей, щоб протягнути безперервний євроланцюг через все місто. Молодь шикувалася біля центрального автовокзалу і розтягувала «живий ланцюг» вздовж вулиці Київської. Людей вистачило майже до Михайлівської церкви. Хлопці та дівчата переходили вперед і таким чином продовжували ланцюг.

Ланцюг у Житомирі/1zt.ua

Сотні рівнян, взявшись за руки, теж стали частиною живого ланцюга. У Рівному люди вийшли на вулиці з символікою України та Євросоюзу, а багато перехожих, що про ланцюг не знали, залюбки долучалися до нього на вулицях. Щоправда, пише місцеве видання ОГО, рівненський ланцюг цілісним все ж таки не вийшов.

Ланцюг у Рівному/ОГО

Ланцюг на під'їзді до Дубно (Рівненська область)/Євромайдан

Нагадаємо, живий ланцюг з Києва до Польщі живий ланцюг проходитиме по трасі Київ-Шегині (Е40) на відрізку шляху від Шегинь до Бродів.

Додамо, що сьогодні, 29 листопада, у Вільнюсі відбулася церемонія підписання угод між ЄС та країнами Європейського партнерства, однак з Україною жодних угод підписано не було.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі[5]
Повідомляти про нові коментарі
sunburn (Ukraine, Kiev)
xyz сказав:       Z treści powyższej informacji wynika pośrednio, że jednak nie udało się stworzyć jednolitego "żywego łańcucha" od Kijowa do Przemyśla. Daje to pojęcie...     
po co ten komentarz? wszystko bylo zorganizowano w ciagu 2 dni ukrainskimi studentami. jasne, ze nie jest wszystko perfekcyjno, ale w ogole udalo sie. to byl roboczy dzien, nie kazdy potrafil wyjsc, ale ludzi starali sie
comment.user.username
ГАЛЫЧИНА, ЛЬВИВ ПОМАРАНЧЕВЫЙ. (Ukraine, Kiev)
Все это детские игрушки. Эти бандюганы ничего не понимают кроме "коктейлей".
comment.user.username
xyz (Poland, Rakoniewice)
Z treści powyższej informacji wynika pośrednio, że jednak nie udało się stworzyć jednolitego "żywego łańcucha" od Kijowa do Przemyśla. Daje to pojęcie o rzeczywistej mocy "proeuropejskich" ugrupowań i środowisk.
2013 (Ukraine)
limchuk @MariaRioter11 5 мин

До речі,ми живий ланцюг сьодні робили) і обзивали москалями тих, хто не хотів з нами ставати : D #євромайдан #Луцьк
ЦЕ В НАС ТАКІ СТУДЕНТИ ЄУРУПЕЙЦІ??????ОБРАЖАЮТЬ НАЦІОНАЛЬНУ ГІДНІСТЬ ІНШИХ НАРОДІВ....ПОЧИТАЙТЕ ЯК МАТЮКАЄТЬСЯ ТА СТУДЕНТКА В ТВІТЕРІ -ЖАХ!!!! ВИДНО ЕУРУПЕЙСЬКУ КУЛЬТУРУ
Упир (Ukraine)
А в цей час тітушки з монтіровками ходять по Києву)
Ми у соцмережах
Актуальний текст