Увімкнути біжучу стрічку

У Львові встановили триметровий Різдвяний дідух

5
Фото: У Львові встановили триметровий Різдвяний дідух

Сьогодні, 6 січня, на площі перед львівською Оперою встановили найбільший у місті Різдвяний дідух. Перед встановленням пластуни традиційно пронесли його вулицями міста у супроводі дітей з ансамблів «Джерельце» та «Намисто».

"Цей дідух, як і минулорічні, змайструвала для Львова родина Коцюків, для котрих виготовлення дідухів стало вже сімейною різдвяною традицією. До речі, половина дідухів, котрі продаються у нашому місті, також їхніх рук справа", - зазначив у коментарі ZAXID.NET заступник міського голови Львова Василь Косів.

Міський дідух традиційно прикрашений стрічками та яблуками. Його висота близько трьох метрів.

"Цього року ми вирішили встановити дідуха на імпровізованій сцені перед Оперним театром, адже сюди люди приходять до ялинки і тут завжди багато дітей. Крім того, два роки тому відкрився фонтан, котрий на зиму накривається, тож виникла ідея поєднати накриття фонтану і сцену, аби це було функціонально. На цій сцені будуть відбуватися коляди, освячуватимуть воду на Водохреща, тож дідух буде своєрідною декорацією для усіх цих святкувань", - зазначив Василь Косів.

"Так заведено в Україні: дідух до хати – вся нечисть з хати. Я хочу, щоб сьогодні в кожній хаті за домашнім столом зібралась вся родина, щоб ми згадали все добре, що було. Я хочу побажати всім нам добра, радості та єдності, яка потрібна для Львова і для України. Львів запрошує всіх в гості на свята, на Різдвяний ярмарок, тут пройде багато цікавих дійств: приїжджайте, а львів’яни з радістю всіх приймуть", - зазначив у своєму привітанні міський голова Львова Андрій Садовий.

Дізнайся більше про: Новини Львова, Соціум
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі[5]
Повідомляти про нові коментарі
avatar
Пампуха
Да забыл надувного Бендеру шлю тебе---ЕБИ....
avatar
Пампуха
Недородок ты уйди и немешай творческим людям базар вести.
avatar
Прочитай
http://zayushchenka.cv.ua/
avatar
gorodok
На сайті модератор є? Може краще на час святкування відключати коментарі взагалі бо наволоч не святкує!
avatar
Пампуха
Во ебля будет!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ми пам'ятаємо
Культура.NET
Любовні листи до залізниці
Василь Карп'юк, Брустури
Ще не згинула прописка!
Любко Петренко
Актуальний текст