Увімкнути біжучу стрічку

Укрпошта відмовилась від сайту, на який витратила мільйон, - Тендер News

Фото: Укрпошта
Джерело: ridna.ua

Державне підприємство “Укрпошта” відмовилося від версії сайту, на “розкрутку” якого 2011 року витратило мільйон гривень, і замовило розробку нової веб-сторінки ще за 500 тисяч гривень. При цьому новий сайт знавці ринку оцінюють максимум у 20 тисяч гривень, повідомляє програма “Тендер News” на ТВі.

Журналісти також проаналізували, наскільки “розкрутили” попередній сайт, який обійшовся у мільйон гривень.

Протягом трьох місяців 2011 року макіївська фірма “Експертцентр-М” мала забезпечити щомісяця 16 тисяч переходів на портал “Укрпошти” з головних пошукових систем і соціальних мереж. Фірма отримала за це 993 тис. гривень. Виходить, що один клік користувача вартував держпідприємству 20 гривень. При цьому базова вартість такого переходу в Інтернеті становить 8 копійок, повідомили у прес-службі ТВі.

“Таке замовлення коштувало б у межах декількох тисяч гривень. Мова ніяк не йде про мільйони”, -  прокоментував ситуацію директор компанії з просування сайтів Артем Орлянський.

За два роки після “просування” сайту ціною в мільйон державних гривень сторінка “Укрпошти” на Facebook зібрала всього 1124 “лайки”, а у мережі “ВКонтакті” ще менше – 761. При цьому лише власний штат “Укрпошти” налічує 97 тисяч працівників.

Варто додати, що усі прибутки держпідприємства у 2011 році склали 26 мільйонів гривень.

Ще один схожий випадок використання держкоштів журналісти виявили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, яке замовило “розширення” і “належне функціонування” Єдиного порталу адмінпослуг за 450 тис. грн. До справи взявся Державний науково-дослідний інститут інформатизації та моделювання економіки, який розробляв цей сайт. При цьому опитані журналістами працівники ІТ-індустрії зазначали, що сайт – копія дизайну Windows 8.

Джерело: 
ZAXID.NET
Дізнайся більше про: Укрпошта, Новини України
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі[9]
Повідомляти про нові коментарі
Byakina (Ukraine, Lviv)
То було так: прийшла Укрпошта до Кормушки, та почесала репу: - Треба ж тобі якісь гроші дати...Он є мільон, бери, поки Укрзалізниця в туалеті..А на що потратиш? Та почесала репу: - Десь чула слово "інтернет", може і вистачить... :-(
Stanisławek (Poland)
a mi sie kojarzy ze ślimakiem (ang. snail) to ma być poczta ślimacza czy ślamazarma?
JD (Ukraine, Lviv)
Мені цікаво, для чого сайту Укрпошти взагалі розкрутка.
Доречі, розкрутка як правило працює щодо доменного імені (ukrposhta.com наприклад). Доменне ім'я сайту мабуть не змінюється, тому не можна так просто написати що "розкручували і викинули".
Гість (Ukraine)
alex сказав:       А де наша прокуратура ? Ау ?...     
Прокуратура в долях
alex (Ukraine)
А де наша прокуратура ? Ау ?
Petrov Ivan (Ukraine, Kiev)
Привоз. У всех помидоры по 3 грн. У одной продавщицы по 10. На вопрос о причинах следует ответ, который надо повесить во всех кабинетах вместо портрета Президента : "Потому, что я очень люблю деньги!"
seo (Ukraine)
8 копеек стоит разве что школота с порносайтов, в гугл адвордс по профильным запросам переход обходится 1-4 грн. сегодня. Но все равно, украсть 500% - это по нашему.
Вадим (Ukraine)
Пора чиновников стрелять.
qwerty (Poland, Piaseczno)
за міліон на гуглах можна так поставити сайт що на любе слово наіть споза ключових сайт буде в першій десятці. І так як впишеш слово "лебідь" то укрпочта повинна показатись. А так насправді це найдорожчий сайт в світі, хто його робить, хто взагалі додумався таку ціну показати на Україні, що за долб...б ? Справа для прокурора і відставка тут буде 100%
Ми у соцмережах
Актуальний текст