Увімкнути біжучу стрічку

Янукович займеться судовою реформою наступного тижня

2
Фото: Янукович займеться судовою реформою наступного тижня

Засідання робочої групи щодо проведення судової реформи заплановано на наступний тиждень. Про це Президент України Віктор Янукович заявив у Сімферополі під час зустрічі з регіональним активом Криму в рамках своєї сьогоднішньої робочої поїздки до АРК.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Глави держави.

«Уже наступного тижня ми розглянемо питання створення концепції і визначення механізмів проведення судової реформи на робочій групі з урахуванням думок представників судової влади, народних депутатів, учених, представників експертного співтовариства та громадськості», – сказав Глава держави.

В. Янукович також не виключає, що відповідно до концепції буде внесено зміни до законопроектів, що вже знаходяться у парламенті, висловивши надію, що Верховна Рада прийме їх найближчим часом.

Глава держави особливо відзначив, що в процесі підготовки і проведення судової реформи обов'язково будуть враховані висновки Венеціанської комісії.

Дізнайся більше про: Влада, Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі[2]
Повідомляти про нові коментарі
avatar
Семён Семёныч
А какая концепция судебной реформы была у кандидата в президенты?
avatar
алекс.
Дочекались - карний злочинець займеться судовою системою!!!!! Після того треба чекати рішення патріарха Кирила про КАНОНІЗАЦІЮ Януковича!!!!!Це буде кінець географіі!
Культура.NET
Ми пам'ятаємо
Актуальний текст