Увімкнути біжучу стрічку

Заступники голови Рівненської ОДА отримали догани через аварійну школу

0
Фото: Заступники голови Рівненської ОДА отримали догани через аварійну школу

Заступники голови Рівненської ОДА Юрій Кічатий та Олексій Губанів отримали догани від голови облдержадміністрації через ситуацію, що склалась зі школою в селі Познань Рокитнівського району.

Про це кореспонденту ZAXID.NET повідомила прес-секретар голови облдержадміністрації Юлія Гуменюк. «Василь Берташ оголосив догани двом своїм заступникам: Юрію Кічатому та Олексію Губанову. Таке рішення він прийняв після критики Прем'єр-Міністра України Миколи Азарова щодо ситуації зі школою в селі Познань Рокитнівського району».

Нагадаємо, минулого року Познанська школа згоріла і останній рік її учні навчалися у пристосованих приміщеннях: трьох хатах і будівлі, що частково вціліла після пожежі. Микола Азарова обурило, що за півроку діяльності нової влади проблема з підготовкою Познанської школи до нового навчального року не була вирішена.

За словами Юлії Гуменюк, після такої критики керівника уряду голова Рівненської ОДА Василь Берташ оголосив догани двом своїм заступникам, а також начальнику обласного управління освіти Івану Вєтрову.

Нагадаємо, вчора, 1 вересня, мешканці села Познань, що на Рівненщині, не пустили своїх дітей до школи.

Дізнайся більше про: Влада
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі[0]
Повідомляти про нові коментарі
Ми пам'ятаємо
Культура.NET
Десять золотих поетів за Жаданом
Василь Карп'юк, Брустури
Актуальний текст