НОВИНИ
більше новин

Хто ви, пане Хруставчук?

Хто ви, пане Хруставчук?

У політичній кар’єрі Богдана Хруставчука можна знайти багато чого: і «Батьківщину Молоду», і Демократичну партію України, і Партію регіонів, і роботу у Львівській ОДА. Цей молодий (28 років) львівський політик не приховує і своїх подальших політичних амбіцій, наступним кроком у реалізації яких, очевидно, має бути боротьба за крісло мера Львова.

Богдан Хруставчук, тоді ще – лідер «Молодих регіонів» Львівщини, почав активно «світитися» у львівській політиці під час передвиборчої кампанії 2012 року, коли став кандидатом у народні депутати від Партії регіонів у виборчому окрузі №116. Відтоді пройшов заледве рік, а молодий політик встиг покинути керівництво у «Молодих регіонах», недовго попрацювати у Львівській ОДА на посаді керівника управління сім’ї та молоді, піти звідти, вийти з Партії регіонів, заснувати громадську організацію і почати судитися з Львівською ОДА та її головою Віктором Шемчуком.

Усі ці події більше чи менше активно висвітлювали львівські ЗМІ. Якщо таким буремним публічним життям Богдан Хруставчук хотів привернути до себе увагу, йому це вдалося. Однак залишається з’ясувати, що за всіма цими подіями стоїть – і для чого вони, власне кажучи, взагалі мали місце?

Тим більше, що своїх політичних амбіцій колишній регіонал не приховує. «У Львові кажуть» (с), що наступною його метою є участь у виборах мера Львова, до яких він, власне кажучи, вже почав готуватись. Непрямі підтвердження цьому можна знайти і на його особистому сайті: ще в квітні там передрукували матеріал, в якому Богдана Хруставчука розглядають як одного з можливих кандидатів на цю посаду.

«Молоді регіони»: все, що має початок…

До «Молодих регіонів» («молодіжки» Партії регіонів) у Львівській області Богдан Хруставчук, як вже було сказано, встиг «засвітитися» у двох інших партіях. Так, близько 10 років тому він став членом «Батьківщини Молодої», молодіжної організації політичної сили Юлії Тимошенко. Став, за власними словами, суто випадково: закінчив школу №18, де директором тоді був Іван Денькович, і той запросив його в організацію. «Він мене просто запросив – і так мене й забрали. Активної діяльності, активної участі в акціях і заходах я не брав. Це – суто номінальна річ. Ну, от мені подобався директор школи…», – пояснив Богдан Хруставчук у коментарі для ZAXID.NET.

Згодом, вже ближче до наших часів, а точніше – перед місцевими виборами 2010 року, Богдан Хруставчук очолив Львівську міську організацію Демократичної партії України. За його ж словами, він зробив це лише для того, аби взяти участь у місцевих виборах. Тобто йшлося теж про річ «суто номінальну». «Це був механізм чисто для того, щоб висунутись. Мене ніхто не запрошував. Навіть не знаю, хто її очолював і очолює на всеукраїнському рівні», – зазначив сам Хруставчук.

Не «номінальні» речі для Богдана Хруставчука почалися вже після тих виборів, коли Петро Писарчук запросив його очолити «Молоді регіони» Львівщини. Авторитетність і громадська активність очільника обласного осередку ПР, за словами молодого політика, йому імпонували. «Навіщо розділяти людей: той – синій, той – оранжевий, той – червоний. Мені завжди були важливі особисті моменти. Прекрасно розумів, як воно для мене оцінюється, що різні питання будуть виникати, але я через це взагалі не переживаю. Я маю свої принципи, і по іміджу мені це не вдарило», – сказав Хруставчук.

Імідж, власне кажучи, завдяки Партії регіонів Богдан Хруставчук якраз і почав розвивати. Передусім – імідж молодого і перспективного політика. Саме цьому й слугували виборчі кампанії: спершу – вже згадана кампанія до парламентських виборів 2012 року, а потім –до проміжних довиборів до Львівської обласної ради 2013 року, коли Богдан Хруставчук був кандидатом у Львові.

Це дало йому, перш за все, впізнаваність, присутність у ЗМІ, дозволило заявити про власне існування у львівському політичному просторі. Простіше кажучи – можливість почати нарощувати певний політичний капітал.

Втім, за час роботи у «Молодих регіонах» не обійшлося й без скандалів. У березні 2012 року газета «Експрес» опублікувала матеріал, в якому повідомлялося: кілька так званих «пасторів» (в народі – просто аферистів) Посольства Божого Сандея Аделаджі виявилися членами обласних «Молодих регіонів». І не просто членами, але й керівництвом; одна із них, Леся Олексюк, була безпосереднім заступником Хруставчука.

Сам Хруставчук і тоді, і нині запевняв, що не цікавився релігійними переконаннями членів організації, а відтак не мав жодного уявлення про таку діяльність своїх товаришів. Наскільки в це можна, і, головне, треба вірити – питання для кожного читача окремо, але факт залишається фактом: якщо розглядати регіональний період у кар’єрі Хруставчука з іміджевої точки зору, то тут його імідж удару таки зазнав.

…має й кінець

Спільна історія Хруставчука і «Молодих регіонів» підійшла до кінця у квітні 2013 року – незабаром після того, як він очолив управління сім’ї та молоді Львівської ОДА. Чому так сталося – є кілька версій.

Одна із них вказує на конфлікт з головою ЛОО Партії регіонів Петра Писарчука. Мовляв, на посаду в ОДА Богдана Хруставчука запросив ще Михайло Костюк, з котрим у головного регіонала Львівщини склалися, м’яко кажучи, не найкращі стосунки. І, оскільки Хруставчук на цю пропозицію погодився, Писарчук почав ставитися до нього доволі прохолодно.

Саме Петро Писарчук таку версію у коментарі для ZAXID.NET прямим текстом ніби й заперечив, але водночас радше підтвердив – непрямим. Власне, коментар почався з того, що голова ЛОО ПР здивувався: «Богдан Хруставчук – дуже скромна постать на політичному Олімпі, щоб йому присвячувати статті».

На пряме ж запитання, чи правдива озвучена вище версія, Петро Писарчук відповів: «Це – не зовсім так. Власне кажучи, Костюк намагався використати його. В Костюка була така манія, щоб мене очорнити, щоб мене позбавили посади голови партії (у Львівській області, – ред.). Але я нормально поставився до того, що Хруставчук пішов на роботу в ЛОДА, хоча мав застереження, знаючи його професійні риси і життєвий досвід. Я не хочу сказати, що він – поганий чоловік, але для роботи в чиновницькому середовищі треба ще трішки солі з’їсти».

Інша версія, озвучена джерелом в Партії регіонів, цю першу версію доповнює і розширює. Мовляв, впливова у Партії регіонів Львівщини людина, регіональний куратор «Молодих регіонів» Віталій Бобир, наполягав на тому, щоб замість Богдана Хруставчука організацію очолила його людина. А Петро Писарчук, виходячи з описаного вище похолодання стосунків, просто не став на захист свого колишнього протеже.

Сам Хруставчук цю версію не підтвердив. У розмові з автором цих рядків він наполіг, що працював напряму з Києвом, звідти отримував завдання, а тому й конфліктів не мав. Його власна версія залишається тією ж, що озвучувалася наприкінці квітня: відхід від «Молодих регіонів» був пов’язаний з бажанням зосередитися на новій роботі у Львівській ОДА.

Врешті, в контексті завершення роботи Хруставчука у молодіжному крилі ПР цікавою є також загальна оцінка Петра Писарчука. І, скільки б не було правдивого зерна в описаних вище версіях, прохолода з його боку таки відчувається.

«У кожного з нас бувають помилки. Було щось позитивне, щось негативне. Ви ж пам’ятаєте ті публікації в «Експресі» з приводу «Посольства Божого», з тих якихось фінансових авантюр. Цих людей притягнув і в партію, і в організацію сам Богдан, і воно негативно спрацювало на імідж нашої політсили, бо все, що писала ця газета, відповідало дійсності. Тому нічого страшного для партії не сталося… Її авторитет на Львівщині не тримався на Хруставчуку. Він кандидував і до Верховної Ради, і до обласної ради, мав можливість пройти такий тест, що він важить серед виборців. Хочу сказати, що він набирав менше голосів, ніж виборці подавали за Партію регіонів», – зазначив головний регіонал Львівщини.

Переліт через ОДА

Наступна зупинка в кар’єрі Богдана Хруставчука, робота у Львівській ОДА, виявилася недовгою, і по-своєму також номінальною. Управління сім’ї та молоді він очолив у лютому 2013 року, а пішов звідти – на початку травня. Тобто загалом вся історія тривала лише три місяці.

Власне, такий короткотривалий термін роботи вже сам по собі викликає підозри. Напрошується думка, що або молодий чиновник не впорався з роботою, або робота не впоралася з ним. Втім, жодного підтвердження чуток про те, що Богдан Хруставчук спробував налагодити корупційні схеми з путівками для дітей на оздоровлення чи про якісь конфлікти між ним і начальством, знайти не вдалося.

Щоправда, певні застереження до роботи Хруставчука в ОДА таки довелося почути. Так, керівник апарату ОДА Вадим Гураль у коментарі для ZAXID.NET вказав на те, що зі своїм приходом новоспечений чиновник «розігнав» практично всю команду, яка працювала на той час в управлінні, і натомість привів лише кількох своїх людей, по суті не сформувавши нового колективу. Окрім того, керівник апарату послався на директора департаменту з питань освіти, науки, сім'ї та молоді Михайла Брегіна, який начебто був незадоволений тим, що Хруставчук не проводив належним чином організаційну роботу. Зауважимо, втім, що сам Михайло Брегін не виявив особливого бажання розлого коментувати роботу свого колишнього підлеглого.

«Богдан Іванович прийшов з добрим бажанням сформувати нову команду. Проблеми були. В результаті практично всі працівники звільнилися. Ми потрапили ще й у цейтнот у зв’язку з тим, що кошти на оздоровлення були не в департаменті, а в ресурсному центрі, і нам їх передали лише у першій декаді березня, що поставило під загрозу проведення тендеру. Найбільша проблема була у тому, що Богдан Іванович – не можу сказати чому, прийняв рішення і на початку травня написав заяву на звільнення. І ми перед самим початком сезону залишилися біля розбитого корита… Він написав заяву і пішов, залишивши всі проблеми тут. Я звик так, що спочатку всі проблеми закривають», – ось і все, що сказав з цього приводу директор департаменту.

На ці закиди Богдан Хруставчук дав часткову відповідь. Так, щодо розформування команди він запевнив, що нікого не змушував звільнятися, і переважна більшість людей просто перевелася в інші структурні відділи ОДА. Також він запевнив, що повністю виконав ті завдання, які перед ним ставилися, і лише після того написав заяву на звільнення.

Озвучені ж причини написання такої заяви дещо відрізняються. Вадим Гураль пояснив, що Богдан Хруставчук був незадоволений реорганізацією, яку проводили у Львівській ОДА і внаслідок якої управління розділили. Мовляв, тоді ще начальник управління мав бажання працювати, але наполягав на тому, щоб його управління залишалося цілісним.

Натомість сам Богдан Хруставчук у коментарі для ZAXID.NET зробив більший акцент на тому, що чиновницька робота йому не сподобалася, і тому він, виконавши поставлені завдання, пішов у громадську роботу. Своє тодішнє наполягання на цілісності управління він підтвердив, однак додав, що потім визнав логічність реорганізації, відповідно до структури уряду.

Отже, врешті флірт з кар’єрою чиновника у Хруставчука виявився вкрай коротким. І якщо обидві сторони – і Львівська ОДА, і сам головний герой цієї статті – визнають, що звільнення відбулося мирно й безконфліктно, то відкритим залишається питання: наскільки відповідально з боку людини спершу брати на себе роботу, а потім залишати її у критичний для управління період?

Це питання, втім, у резюме не впишеш. У ньому з’явиться лише згадка про те, що свого часу Богдан Хруставчук встиг попрацювати і у Львівській ОДА. А потім пішов шукати кращої і цікавішої долі на іншій ниві…

В опозицію?

Знову голосно нагадав про себе Богдан Хруставчук вже у серпні, коли заявив, що взагалі вийшов із Партії регіонів.Офіційна версія – бажання відійти від партійної роботи і зосередитися на громадській у власній ГО «Молодь за розвиток Львівщини». У коментарі для ZAXID.NET він цю версію дещо розширив:

«Моя партійна належність не давала мені можливості, щоб люди до мене «тягнулися». Були люди, які мене повністю, як особистість, підтримували… Моя організація формувалася з тих людей, які не підтримували Партію регіонів, але підтримували мене».

Окрім того, у серпні Богдан Хруставчук пояснив свій вихід із Партії регіонів ще й бажанням вільно критикувати партію влади і органи влади. Саме з такою критикою і пов’язаний наступний помітний крок екс-регіонала – судовий позов проти Львівської ОДА і її голови Віктора Шемчука на початку вересня. Причина – бездіяльність відповідачів щодо ремонту доріг Львівщини.

Звісно, рішення щодо обґрунтованості такого позову врешті прийме суд. Однак цікаво, що голова профільної комісії Львівської обласної ради, член фракції ВО «Свобода» Михайло Задорожний з цього приводу у коментарі для ZAXID.NET висловив переконання, що позиватися з приводу ремонтів доріг належить все-таки не з ОДА і її керівником, а зі Службою доріг.

«Дорогами управляє і несе за них відповідальність Служба автомобільних доріг. Принцип формування фінансових ресурсів на сьогодні такий, що Кабмін скеровує кошти Службі автомобільних доріг, а вона дає вказівку Облавтодору з переліком доріг, які потрібно ремонтувати. Це – їхня компетенція», – пояснив Михайло Задорожний.

Відтак тут є підстави вбачати насамперед суто іміджевий крок. По-перше, суто за помітністю позов проти голови ОДА є значно привабливішим, ніж позов проти начальника Служби автомобільних доріг. По-друге, це – прекрасний шанс спробувати різко відмежуватися від свого регіонального, а отже – і провладного минулого: за допомогою одного чи двох позовів людина, яка досі сприймалася у Львові виключно як регіонал, перетворюється на борця з владою.

Власне, це бажання зректися іміджу представника провладної політичної команди, який приклеївся до Богдана Хруставчука з 2011 року, особливо – за час передвиборчих кампаній, простежується і в цих позовах, й у виході з Партії регіонів. Зрештою, певний іміджевий елемент у цих діях не заперечує і сам Хруставчук.

Це справді схоже на підготовку до виборів, передусім – мерських. Комусь може здатися, що екс-регіонал почав цю підготовку занадто рано. Але він сам, без сумніву, прекрасно розуміє, що руйнування старого іміджу, як і формування на його місці нового, вимагає часу.

А те, що думки про продовження політичної кар’єри у нього присутні, Богдан Хруставчук визнає і сам. «Думаю, майбутнє у політичному полі мене просто не омине. Я розумію, що до мене будуть приходити і пропонувати співпрацю. Я чітко оцінюю ситуацію. Але зараз я побачив, що можна впливати, будучи керівником громадської організації», – сказав він у розмові з автором цих рядків.

З прицілом на політику

Отже, зрозуміло, що Богдан Хруставчук, попри всю обережність у висловлюваннях на цю тему, тримає політичне майбутнє під прицілом. В якій політичній силі він врешті-решт з’явиться, наразі можна лише гадати – в цьому, очевидно, немає певності і в нього самого.

Так само зрозуміло, що як людина, котрій вкрай уважно ставиться власне до свого політичного іміджу, і котра має відчутний намір працювати в цьому сенсі на перспективу, Богдан Хруставчук поставиться до цього вибору вкрай серйозно. Ні, не з позиції ідеології чи політичних переконань, а насамперед з точки зору можливості і надалі нарощувати свій політичний капітал.

Такий підхід до можливого вибору у майбутньому вгадується вже зараз. Скажімо, на запитання, наскільки правдивими є чутки про його можливу співпрацю з Радикальною партією Олега Ляшка, Богдан Хруставчук відповів:

«Хіба ви вважаєте, що я хотів би бути людиною, яка просто смішила б народ? Я таким не хочу бути і ніколи не буду. Це – мій авторитет».

Отже, наразі нам залишається чекати. І спостерігати за тим, у якому напрямі екс-регіонал розвиватиме свій імідж надалі.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
ДИСКУСІЯ (53)
Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Гість 9 жовтня 2013, 14:09

  Гарний хлопчина. Думаю, подобається багатьом зрілим чоловікам, а тому у нього велике політичне майбутнє.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Правда про управління 1 жовтня 2013, 11:23

  Хруставчук сказав правду про звільнення кадрів з управління на Гал-інфо. Цитую:

  "Щодо звільнень, то я нікого не звільняв. Якщо підняти документи – буде очевидно, що частина працівників управління звільнилася до мого призначення. Зокрема і ті працівники, що відповідали за оздоровлення.Хтось пішов в декрет, хтось змінив місце роботи, хтось перевівся на іншу державну службу, когось почала не влаштовувала зарплата держслужбовця. Маючи сім’ї люди вирішили шукати інше місце праці. Я розумію звичайних держслужбовців, які зранку до ночі працюють за мізерні зарплати від 1300 до 1700 грн. Це суттєве недопрацювання нашої держави. Через такі зарплати у деяких недобросовісних чиновників, переважно це керівництво вищої ланки, і виникає спокуса заробити гроші «начорно». Проте це не може бути виправданням.

  Щодо інших, то істинні причини того, що частина людей покинула управління, можуть критися у результатах перевірки, яку провелафінансова інспекція (колишнє КРУ). В Управлінні було виявленопорушень на 3,5 млн. грн. Тепер держслужбовці, які відповідають за оздоровчий процес в області, добре подумають перш ніж забрати путівку в сироти та віддати її дитині із заможної родини за винагороду. Бо цього літа за це вже полетіли голови.

  Понад те, зважаючи на складну кадрову ситуацію в управлінні, я залучив до роботи молодих людей, які протягом трьох місяців працювали на волонтерських засадах у зв’язку з тим, що керівництво департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді Львівської ОДА тривалий час не оголошувало конкурс на заміщення вакантних посад. Тобто люди працювали безкоштовно, не маючи жодних гарантій та перспектив щодо подальшого офіційного працевлаштування. Після того, як я покинув ЛОДА, в них теж зникло бажання далі працювати в цій структурі".

  http://galinfo.com.ua/news/142928.html

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Змініть себе! 1 жовтня 2013, 11:14

  За Хруставчука голосували навіть тоді, коли його ніхто не знав. Є відсоток людей, особливо молоді, яка його підтримує. Ця молодь і досі від нього не відійшла. Може Хруставчук і не ідеальний, як і всі люди, але принаймні не показує дітям поганий приклад. Не курить, не вживає алкоголь, завжди відкритий. Йому можна в соцмережах задати будь-яке питання – він завжди відповість. Так, що, шановні, нарікати завжди буде на що. Старі політики при владі нам не подобаються. А до молодих очевидно ми ще не готові! Ми – українці є індивідуалісти. Любимо полити брудом все що бачимо, аби лише бути в опозиції та мати так звану «власну» думку. Суспільство потребує нових облич і змін, - кажуть політологи? А саме суспільство готове змінити своє лицемірне обличчя?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Марта 1 жовтня 2013, 10:50

  Розумію вас усіх, любі коментатори. Кожен бачить ситуацію по-своєму, в міру можливостей і здібностей. Це не зле, бо означає що ви ДУМАЄТЕ! Давайте ж тоді, дорогі, розділимо питання симпатії/антипатії і соціальної користі. Навіщо будемо прив'язувати одне до одного різні речі. Невже ви дійсно думаєте, що вартує робити висновки керуючись емоцією і бажанням когось безпідставно очорнити? Спробуйте думати об'єктивно, опираючись на факти. Буду відверта, і мені Богдан видається сумнівною особою, проте жоден факт (тут мова власне про факт, а не припущення) із його біографії не може об'єктивно довести що він не достойний представник громадськості. давайте дивитись на дії: боротьба з чиновництвом в закорумпованій ЛОДА, боротьба проти обкрадання дітей, що потребують піклування держави, робота з чиновниками усіх рівнів, відверті розмови і ефективні дії, а найголовніше!!!! перший в історії нашого рідного Львова суд над бюрократією!!!! Ось вам і ДІЇ, а не ЗДОГАДИ, чи ПІДОЗРИ. Щодо змін політичного спрямування: а хіба ви не міняєте роботу, якщо вам не подобаються умови, хіба ви не купуєте хліб в магазині, де його продають дешевше, хіба не ви обираєте до якого лікаря йти, а якого слід боятись? Це називається ВИБІР, якщо ви готові за вибір судити, тоді світу прийшов кінець, оскільки у ВИБОРІ сенс життя.
  Погляньте хто Богдана оточує: молоді і сміливі хлопці та дівчата, загляньте в їх очі і ви побачите там вогонь, який вже давно не горів в очах української молоді. І вже по меншій мірі це, дозволяє довіритись політиці Богдана і мотивує підтримати ініціативи громадської організації, яку він очолює.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Упир 30 вересня 2013, 19:21

  Тупі громадяни України обирають тупих політиків.
  Для покращення становища українського народу потрібно впровадити новий закон про вибори. Згідно з ним виборчого права будуть позбавлені пацієнти психлікарень, алкодиспансерів, увязнені. Також голосувати не зможуть малограмотні люди, які не закінчили школу, або закінчили але були двієчниками.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • «Сім’я» захоплює західний регіон 30 вересня 2013, 17:09

  Закликаю журналістів розібратися у даній ситуації! «Сім’я» вже захоплює Львів та Львівщину! Методи ті ж: рейдерське захоплення майна підприємців,тиск та фальсифікації! Теперішній очільник «Молодих регіонів Львівщини» Віталій Бобир – відомий у Кам’янка-Бузькому районі кримінальний авторитет! Він вже вчиняв напад на львівських підприємців Олександра Смірнов та Ірину Сердюк. У ЗМІ вони стверджували, що підприємець Віталій Бобир за допомогою підприємств ТзОВ «Шульц-Груп» та ТзОВ «Шульц-утилізатор А.Г.» здійснюють рейдерські атаки на майно львівських підприємців. Зокрема, було вчинено підпали трьох ресторанів: «Гопак», «Червона Рута», «Хіт-Кафе».
  Також за допомогою підроблених документів Віталій Бобир та його підприємства захопили майно ТзОВ «Кіносвіт» у м. Самбір. За допомогою цього майна рейдери проводили незаконні операції з чорним та кольоровим металом і, подавши підроблені документи, змогли укласти договори з Львівською залізницею щодо подачі вагонів та піввагонів для завантаження металобрухтом.
  Петрові Писарчуку очевидно більше імпонують світоглядні позиції по веденню бізнесу Віталія Бобира (знаємо, що Писарчук теж вміє відбирати у підприємців «Південного» приміщення, які ті законно викупили). В результаті він без вагань віддав управління «Молодими регіонами Львівщини» Віталію Бобиру. У своїх коментарях пан Писарчук не дає жодних пояснень своїм діям. Чому допустив до правління організацією кримінального авторитета!!! Можливо обидва підприємці мають спільні «чорні» справи?
  На виборах до обласної ради люди Бобира ледь не сфальсифікували вибори. Їх застукали «на гарячому» з пустими бюлетенями, завдяки нашому народному депутатові. У Кам'янці-Бузькій, біля районного відділу міліції, куди доставили фальсифікаторів виборів із Нового Яричева, навіть розігралася історія з переслідуванням і викраденням доказів злочину. Правоохоронці разом з райдержадміністрацією використовували усі можливі методи фальсифікації. Вони намагаються додати голосив кандидатові від регіонів Віталію Бобиру, який з тріском програв в окрузі.
  Задумайтесь люди, хто в тих регіонах молодих працює. Як не Хруставчук і Посольство Боже, то кримінальні шишки з 90-их, що людей обкрадають!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Гість 28 січня, 16:41

  Закликаю журналістів розібратися у даній ситуації! «Сім’я» вже захоплює Львів та Львівщину! Методи ті ж: рейдерське захоплення майна підприємців,тиск та фальсифікації! Теперішній очільник «Молодих регіонів Львівщини» Віталій Бобир – відомий у Кам’янка-Бузькому районі кримінальний авторитет! Він вже вчиняв напад на львівських підприємців Олександра Смірнов та Ірину Сердюк. У ЗМІ вони стверджували, що підприємець Віталій Бобир за допомогою підприємств ТзОВ «Шульц-Груп» та ТзОВ «Шульц-утилізатор А.Г.» здійснюють рейдерські атаки на майно львівських підприємців. Зокрема, було вчинено підпали трьох ресторанів: «Гопак», «Червона Рута», «Хіт-Кафе».
  Також за допомогою підроблених документів Віталій Бобир та його підприємства захопили майно ТзОВ «Кіносвіт» у м. Самбір. За допомогою цього майна рейдери проводили незаконні операції з чорним та кольоровим металом і, подавши підроблені документи, змогли укласти договори з Львівською залізницею щодо подачі вагонів та піввагонів для завантаження металобрухтом.
  Петрові Писарчуку очевидно більше імпонують світоглядні позиції по веденню бізнесу Віталія Бобира (знаємо, що Писарчук теж вміє відбирати у підприємців «Південного» приміщення, які ті законно викупили). В результаті він без вагань віддав управління «Молодими регіонами Львівщини» Віталію Бобиру. У своїх коментарях пан Писарчук не дає жодних пояснень своїм діям. Чому допустив до правління організацією кримінального авторитета!!! Можливо обидва підприємці мають спільні «чорні» справи?
  На виборах до обласної ради люди Бобира ледь не сфальсифікували вибори. Їх застукали «на гарячому» з пустими бюлетенями, завдяки нашому народному депутатові. У Кам'янці-Бузькій, біля районного відділу міліції, куди доставили фальсифікаторів виборів із Нового Яричева, навіть розігралася історія з переслідуванням і викраденням доказів злочину. Правоохоронці разом з райдержадміністрацією використовували усі можливі методи фальсифікації. Вони намагаються додати голосив кандидатові від регіонів Віталію Бобиру, який з тріском програв в окрузі.
  Задумайтесь люди, хто в тих регіонах молодих працює. Як не Хруставчук і Посольство Боже, то кримінальні шишки з 90-их, що людей обкрадають!
  «Сім’я» захоплює західний регіон

  На скільки мені відомо, то той Бобир дійсно впливова людина на Львівщині.
  Він таки вижив Богдана з організації, А замість нього поставив Емілію Міллер, яка колись була дівчиню Богдана, разом з нею молодими ригиками керував, ще такий собі Тасюк. Якій з часом дійсно став близьким до Бобра, та очолив один з його напрямків у бізнесі.
  Що зараз з пані Міллер не відомо, а Микола Тасюк еребрався в Київ і його пов'язують з великими Київськими політиками. Хотіла також додати, що Тасюк був кандидатом в народні деутати, де наробив дуже багато шуму і грав відкрито проти команди Шахова з команди Президента.
  Так шо от таких виродків і носить наша земля.
  А Такі нормальні люди як Богдан залишаються осторонь.
  Можливо Вам Богдане і повезло!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Об'єктивно 30 вересня 2013, 12:29

  Те, що суспільство не готове прийняти нові ідеї – це факт. Для нас дико, коли хтось подає в суд на губернатора. Всі звикли, що губернатору треба носити «пакуночки». А те, що він – слуга народу ми вже забули! Він на посаді для того, щоб робити конкретні справи: робити дороги, залучати інвестиції. А Шемчук витратив весь час на посаді для власного піару! І про це всі знають, проте ніхто не говорить, бо звикли жити в страху та бути підлабузниками! Мислити лише суб’єктивними поняття – примітивно! Більшість нижчеподаних коментарів основані на суб’єктивному ставленні до Хруставчука: типу, я його знаю – він поганий. Дитячий садочок якийсь. Не те, щоб я був фанатом Хруставчука, але все ж таки як розумна людина – мислю об’єктивно. А тобто: ні. Мене не влаштовує стан доріг, мене не влаштовує робота міліції, робота податкової! І мені все одно хто підніматиме ці теми та намагатиметься вирішити проблемні питання. Бо я не вірю жодному політику1 Так що, якщо Хруставчук хоче щось змінити – я його підтримую. І те, що вийшов з Партії регіонів – теж підтримую. Міг все життя на ригів пропрацювати, а тут у хлопця з’явився здоровий глузд! Це ж позитивно. Незважаючи на всі негативи.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Василь 29 вересня 2013, 12:25

  Парадокс получається?
  Писарчук хвалить Шемчука. Співає йому серенади.
  Шемчук звільняє ставлеників Писарчука - голів партійних організацій Парті...
  Журналіст: Загадка #1 ?

  За ним стоiть повний дебiлiзм та бажання бути на слуху. Одне я знаю точно,шоб справляти враження адекватноi людини,замовних статей на другорядних ресурсах-мало

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Журналіст: Загадка #1 ? 29 вересня 2013, 11:43

  Парадокс получається?
  Писарчук хвалить Шемчука. Співає йому серенади.
  Шемчук звільняє ставлеників Писарчука - голів партійних організацій Партії регіонів з посад голів РДА.
  Писарчук ненавидить Хруставчука, вимагав його звільнення з посади в ОДА. ( достовірна інформація )
  Хруставчук виходить з ПР і подає в суд на Шемчука за бездіяльність.
  Місяць після позову - Кабмін ставить оцінку "2" за діяльність Шемчука в області, який загнав її на передостаннє місце за рейтингом по Україні.
  Крім того Хруставчук ще критикує міліцію і податкову? Це ж органи, яких всі бояться? А він ще досі ходить живий?
  Я заплуталась - таких задач я не розгадувала!
  Хто ви, пане Хруставчук?
  Хто за вами стоїть? Сам Президент чи може Москва?

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Оновити
  Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
 • Більше коментарів
Рубрики
Читай нас
Редакція
© 2007-2015 Zaxid.net
Усi права захищенi

UI / Front-End Development — slyusarchuk