НОВИНИ
більше новин

Кисельов пояснив, чому не пустили Тягнибока на «Інтер»

Володимир Балита, 26 жовтня 2012 2012 6546 39
Кисельов пояснив, чому не пустили Тягнибока на «Інтер»
фото ZAXID.NET
Олег Тягнибок

Партію «Свобода» повідомили про неучасть її лідера Олега Тягнибока в програмі «Велика політика з Євгенієм Кисельовим". Про це повідомив телеведучий Євген Кисельов в прямому ефірі телеканалу "Інтер".

"Рішення про те, хто бере участь у сьогоднішній програмі, приймалося колегіальним правлінням нашого телеканалу. Було прийнято рішення, що візьме участь чотири сили", - зазначив він.

"Про це були проінформовані і представники "Свободи", вони вирішили це рішення проігнорувати, я не знаю чому", - уточнив Кисельов.

Лідер опозиції Арсеній Яценюк, який присутній на ефірі сказав, що добре було б щоб Тягнибока запросили на ефір.

Прес-служба ВО «Свобода» розіслала повідомлення, де зазначалось, що Олега Тягнибока та його соратників не пустили на ефір телепрограми. «Спецпідрозділ «Беркут» заблокував вхід лідерові ВО «Свобода» Олегу Тягнибоку на телеканал "Інтер", – йдеться у повідомленні партії.

Перебування під студією співробітників спецпідрозділу "Беркут" Кисельов пояснив присутністю на ефірі «державних осіб» (на ефірі присутній прем’єр-міністр України Микола Азаров, – ред.).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
ДИСКУСІЯ (39)
  • evgen1 27 жовтня 2012, 16:47

    Не пустили, бо боялись, що треба буде відповідати за чергове шахрайство. Виконавці заскоро поставили штампи у бюлетенях, що ВО "Свобода" вибула. Мали ставити лише 27 жовтня. Зіпсували такий гарний задум "наперсточників". За це їх посадять. Умовно. Яка реакція ЦВК, СБУ, МВС? Мовчать, бо співучасники.

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • evgen1 27 жовтня 2012, 16:41

    Виконавці заскоро поставили штампи. Мали ставити лише 27 жовтня. Так зіпсували такий гарний задум "наперсточників". Яка реакція ЦВК, СБУ, МВС? Мовчать, бо співучасники.

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • ^-_-^ 27 жовтня 2012, 11:41

    Якось розмито подана інформація, нібито вони прийшли без запрошення. Насправді їх спочатку запросили, а потім не впустили, про що свідчить відео з місця події на YouTube "Хорошковський наказав не пускати Тягнибока на Інтер".

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Arij 27 жовтня 2012, 11:23

    Ви, пане, мабуть до школи не ходили!
    Як це не збільшає робочих місць???
    Мінімум, на 8 000 000!!!

    УКРАЇНЦІ, голосуємо за "збільшення" ро...
    MyroslavBuryck

    Вы имеете в виду что если выгнать жидов и москалей то их рабочие места освободятся? :-))) В принципе, логично! :-)))

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • MyroslavBuryck 27 жовтня 2012, 09:25

    хлопці ви все кричите Слава Україні! Слава Героям!... а конкретно що пропонує тягнибок? геть жидів,москалів а дальше що? від цього робочих місць не зб...
    Гість

    Ви, пане, мабуть до школи не ходили!
    Як це не збільшає робочих місць???
    Мінімум, на 8 000 000!!!

    УКРАЇНЦІ, голосуємо за "збільшення" робочих місць, а отже за СВОБОДУ і НАШУ УКРАЇНУ!!!

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Гість 26 жовтня 2012, 23:16

    хлопці ви все кричите Слава Україні! Слава Героям!... а конкретно що пропонує тягнибок? геть жидів,москалів а дальше що? від цього робочих місць не збільшає,зарплата також,взятки хабарі корупція так і останеться.той хто приходив до влади завжди багато обіцяв но нічого не робив.може так статися що і ваш тягнибок стане міліонером а ви і дальше кричатимете з голими дупами

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Nataust 26 жовтня 2012, 23:00

    Значит у Свободы хороший рейтинг!!! Раньше , они их приглашали, а теперь вот нет. Голосуем за Свободу!!!

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Патріот України-Руси 26 жовтня 2012, 22:53

    За роки СРСР теріторія втратила 280 млн. населення убитими, репересованими та ненародженими. Етнічні землі України втратили 40 млн. населення. Біси та чорти партії більшовиків, комуністів та ії перевертнів з ПАРТІЇ РЕГІОНІВ вже зменшили на 7 млн чоловік населення з 2000 р. Щоб побороти Біблейське зло, яке гірше всіх війн, голодоморів, землетрусів, падіння астероїдів ТРЕБА ВІРИТИ У БОГА, ЛЮБИТИ СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ, ТА БОРОТИСЯ ЗА МАЙБУТНЄ НАРОДУ СЬОГОДНІ. З 1 січня почнеться розпродажа землі сільгосп. призначення. Тому жодного голосу перевертням! Геть Партію Регіонів! Голосую ЗА СВОБОДУ! Слава Україні! Смерть ворогам!

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Одарка 26 жовтня 2012, 22:50

    А я гуляю по Москві,
    І бачу пам'ятник Бандері,
    Величний тризуб на Кремлі,
    І синьо-жовтий стяг в оселі.
    Величний пам'ятник Донцову,
    Петр...
    КОЛЕСНИКОВ

    Мечты тихопомешанного. А реальность такова,метёлка,половая тряпка в руках-метём-драем улицы,чистим -моем сортиры,что в Европе,что в Москве,что в Одессе, т.е.делаем ту работу,до которой местные не опускаются.

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Победа 26 жовтня 2012, 22:40

    Я из русскоязычной части населения , но голосовать будем за Свободу!Слава Украине!!!

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити