Лещенко переконує, що жодних незаконних знижок на квартиру не отримував

Народний депутат назвав заяву НАЗК щодо його квартири брехливою

Депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко стверджує, що заява Національного агентства з питань запобігання корупції про те, що знижка на купівлю його квартири була надана неправомірно, є брехливою. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами Лещенка, раніше його запросили у НАЗК для надання пояснень, але коли він прибув туди з документами, йому вирішили зачитати протокол про адміністративне правопорушення. Він додав, що висловив готовність вислухати протокол лиш у присутності свого адвоката, але, оскільки той був зайнятий, зустріч перенесли.

«Але вже сьогодні о 9:00 ранку НАЗК, не чекаючи дзвінка від мене, оприлюднили брехливе оголошення. Невже «чемоданчик від Грановського» побував і тут?», – написав він.

Лещенко також запевнив, що не отримував жодних знижок.

«Є оголошення агентств нерухомості з меншою ціною квартири. Є інші покупці, які купили дешевше. Є свідки моїх переговорів», – додав він.

Нагадаємо, що сьогодні, 1 грудня, НАЗК поширило повідомлення про те, що Лещенко незаконно отримав знижку у розмірі понад 1,8 млн гривень, яку там назвали незаконним подарунком. Там також заявили, що за таке порушення передбачений штраф і конфіскація цього подарунка.

Сергій Лещенко придбав квартиру в центрі Києва, вартість якої оцінюється в 7 млн грн. Купівля викликала суспільний резонанс так як колишнього журналіста, який прославився викриттям корупціонерів, самого звинуватили в корупції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук
; ; ;