НОВИНИ
більше новин

Міжнародний скандал: у Львові можуть демонтувати польський меч-щербець

2009 594 3

Депутати Львівської обласної ради під час сесії ЛОР 23 червня проголосували за звернення до Президента України Віктора Ющенка та МЗС України щодо засудження варварського знищення військових поховань УПА в лісовому масиві гори Хрещатої Підкарпатського воєводства Республіки Польщі.

У зверненні, зокрема, зазначено: "Такі дії мають знайти адекватну оцінку в міждержавних стосунках України та Польщі. Голова ЛОР М. Сеник та голова Львівської ОДА М. Кміть, Львівська міськрада, громадські організації України і Польщі зверталися до представників сусідньої держави щодо недопущення акту неповаги до військових поховань. Але заклики до польської сторони залишилися не почутими. Ми хочемо одержати пояснення таких недружних дій з боку сусідньої держави, а також запевнення у тому що вони не повторяться. Поховання мають бути впорядковані, а герої УПА на горі Хрещатій мають бути гідно вшановані".

Крім того, депутати ЛОР ухвалили рішення, що Львівська ОДА має у найближчі три місяці провести облік на території Львівщини всіх пам’ятних знаків, які містять антиукраїнський та мілітарний зміст. Відповідно до цього обліку, звернутися до органів місцевого самоврядування щодо демонтажу таких пам’ятних знаків та звернутися до польської сторони з вимогою відновлення пам’ятного знаку на горі Хрещатій коштом польської сторони. Цю ініціативу вніс на розгляд сесії депутат від фракції ВО "Свобода" ЛОР О.Панькевич, який наголосив, що у разі, коли його не відновлять, влада Львівщини має наполягати на демонтажі згаданих польських пам’ятних знаків. Зокрема - меча- щербеця на Личаківському цвинтарі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
ДИСКУСІЯ (3)
Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
Рубрики
Читай нас
Редакція
© 2007-2015 Zaxid.net
Усi права захищенi

UI / Front-End Development — slyusarchuk