Визначилися усі учасники чвертьфіналу Ліги Європи

Компанію «Манчестер Юнайтед» складуть «Сельта», «Аякс» та інші

СпортГалина Чоп, 17 березня6150
фото Getty Images
Хуан Мата став автором єдиного голу «Манчестер Юнайтед» у матчі-відповіді з «Ростовом»

За результатами матчів-відповідей 1/8 фіналу Ліги Європи визначились усі учасники чвертьфінального раунду змагань.

Зокрема, у наступний етап вийшла іспанська «Сельта», яка за сумою двох матчів (2:1, 2:0) обіграла російський «Краснодар».

Також розіграш Ліги Європи покинула ще одна команда з Росії - «Ростов», яка у першому матчі зіграла внічию із «Манчестер Юнайтед» (1:1), а в другій зустрічі поступилася з рахунком 1:0.

Чвертьфіналістом турніру став турецький «Бешикташ», який розгромив грецький «Олімпіакос» з рахунком 4:1 (перша зустріч - 1:1).

У бельгійському протистоянні 1/8 фіналу Ліги Європи сильнішим виявився «Генк», який із загальним рахунком двох зустрічей 6:3 переміг «Гент». Також в чвертьфінал ЛЄ вийшов бельгійський «Андерлехт», який у цьому раунді виявився сильнішим за АПОЕЛ (1:0, 1:0).

Голландський «Аякс» вибив з розіграшу данський «Копенгаген» (1:2, 2:0), а італійська «Рома» вилетіла з турніру від французького «Ліона» (2:4, 2:1).

У свою чергу, «Боруссія М» зіграла внічию з «Шальке» (2:2), але вилетіла з Ліги Європи через меншу кількість м'ячів, забитих в гостях (перший матч - 1:1).

Жеребкування чвертьфінального раунду Ліги чемпіонів та Ліги Європи відбудеться 17 березня.