НОВИНИ
більше новин

Євромайдан у Львові: пряма трансляція ZAXID.NET

Христина Нога, 22 листопада 2013 2013 29273 51

Онлайн-камери ZAXID.NET встановлені у центрі Львова, на площі перед пам’ятником Т.Шевченкові, де о 19:00 почався масовий мітинг протесту проти рішення уряду відмовитися від підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

 

Станом на 20:30 віче у Львові завершилося. Євромайдан перед пам’ятником Шевченкові було оголошено безстроковим а також – розпочато збір підписів під листом до Віктора Януковича на підтримку подальшого курсу євроінтеграції України.

Хоча офіційна частина віче й закінчилася, більшість людей залишається на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку. Зараз тут перебуває близько 5 тисяч людей.

Нагадаємо, сьогодні, 22 листопада, студенти вийшли під Львівську облдержадміністрацію на акцію «Влада свій вибір зробила, тепер – слово за нами». До 12:00 години понад дві тисячі мітингувальників сформували колону і рушили від ЛОДА через центр до площі перед Львівським національним університетом ім. І. Франка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
ДИСКУСІЯ (51)
Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Андрій 8 грудня 2013, 13:26

    Слава Ураїні!!!!!!!!!!!!

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • lytan 25 листопада 2013, 19:59

    То не троль і не платівка, і навіть не греко-католик. Їх би ще й переконали. Пахне вірянами "правовірної" догналівської "церкви". Ті всюди бачать хріх...
    Читач

    Вчора зняв догналів в Брюховичах з їх демонстрацією проти ЄС

    http://youtu.be/LoRAMda8JPQ

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Святослав 25 листопада 2013, 14:27

    А ви не подумали що студенти самі пішли на мітнг , деякі вузи навіть невідпускали спочатку , а студенти взяли і пішли з пар самі

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Читач 24 листопада 2013, 00:01

    переконувати заїзжену платівку або троля...
    Nortren

    То не троль і не платівка, і навіть не греко-католик. Їх би ще й переконали. Пахне вірянами "правовірної" догналівської "церкви". Ті всюди бачать хріх, блуд і нетрадиційну орієнтацію. В політиці в першу чергу. Хоча яке б мала діло церква до політики і навпаки?

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • JD 23 листопада 2013, 00:02

    Насправді переважна більшість людей працює як і працювала - основні збори були в 20:30, це вже поза робочий час + доїзд. Найбільший мітинг назначений ...
    JD

    "Найбільший мітинг назначений на понеділок"
    Тобто на неділю, перепрошую.

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • JD 23 листопада 2013, 00:01

    Працювали би краще, а не ждали милості від Европи. Наразі через ці протести зупинять роботу установи і т.п. люблю Львів, але пробачте скільки там не б...
    Гість

    Насправді переважна більшість людей працює як і працювала - основні збори були в 20:30, це вже поза робочий час + доїзд. Найбільший мітинг назначений на понеділок. Постійну присутність на мітингу забезпечують студенти, які жертвують для цього свій час - за що їм велика подяка.
    А те, що вам замість нормальних людей підвернулись якісь рагулі то це прикро, але не знаково. Рагулі якраз особливою громадської позиції переважно не мають.

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Думич Микола 22 листопада 2013, 23:44

    "Сьогодні захист державного курсу на євроінтеграцію – прямий обов’язок кожного громадянина України. Кожного! Лише потужна громадська мобілізація зробить відмову від європейського курсу неможливою!", - зазначив Садовий. "Інакше – знову наражаємо країну на Голодомор, репресії і деградацію", резюмував він.

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Володя з Івано-Франківська 22 листопада 2013, 22:11

    В Франківську мітинг в 12 00 Станьмо на захист Вітчизни!Докажемо ,що ми гідні сини і дочки своєіі краіни !Пора цю банду гнати в шию !!! Ми за європу від Ліссабону до Донбасу! Обєднюйся схід і захід,північ і південь-дальше так жити не хочеться!!!!

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Вікторія 22 листопада 2013, 22:09

    До речі, а де були у Львові полумяні патріоти зі ,,Свободи,,? Де їхні виступи, полумяні промови? ...
    Гість

    це не політичний мітинг,а НАРОДНИЙ!!!До чого тут "Свобода"???

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Оновити
    Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  • Гість 22 листопада 2013, 22:03

    До речі, а де були у Львові полумяні патріоти зі ,,Свободи,,? Де їхні виступи, полумяні промови?

    відповісти цитувати поскаржитись

  • Оновити