Увімкнути біжучу стрічку
Державне казначейство
Станом на 16 квітня Державна казначейська служба не виконує платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів Львівської міської ради на загальну суму, яка складає 70,6 мільйона гривень. Майже всю суму непроплати заблокували за незахищ... Детальніше... »
У Львівській міській раді заявляють, що впродовж минулого тижня казначейство проплатило за рахунками міськради тільки 0,5 млн грн, і станом на 7 квітня непроплата склала 71 млн 198 тис. грн. Детальніше... »
Станом на 17 березня казначейство заблокувало за рахунками Львівської міської ради 59 млн 410 тис. грн. Майже всю суму непроплати заблоковано за незахищеними статтями – 58,9 млн грн. Частка ж за захищеними статтями, як наголошують у мерії Л... Детальніше... »
Рахунки Держказначейства України в Криму заблоковані, гроші до держбюджету не перераховують. Детальніше... »
Міста в Україні повинні отримати право тримати кошти у державних банках, а не у казначействі. Про це сьогодні, 17 березня, під час брифінгу сказав мер Львова Андрій Садовий. Детальніше... »
Станом на 11 березня Держказначейство заборгувало Львівській міськраді 23 млн. 426 тис грн. Майже усю суму непроплати заблоковано за незахищеними статтями. Детальніше... »
Лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив, що державна скарбниця України розкрадена і країна доведена до банкрутства. Детальніше... »
Сьогодні, 12 лютого, під стіни Управління державного казначейства у Львівській області прийшло близько 15 учасників капели незрячих бандуристів «Карпати» Українського товариства сліпих. Вони вимагали виплатити їм заборговані кошти: зарплату... Детальніше... »
Капела незрячих бандуристів «Карпати» Українського товариства сліпих у Львові з грудня 2013 року не отримує зарплатні та відпускних через блокування коштів казначейством. Тому у середу, 12 лютого, бандуристи проведуть звуковий флеш-моб під ... Детальніше... »
Львову цього року варто очікувати значних проблем з проведенням оплат через казначейство, як це було торік. Про це заявив 6 лютого на сесії Львівської міськради голова бюджетної комісії Яромир Самагальський. Детальніше... »
До бюджету Львова повернулось 106 млн грн, які, згідно з платіжними дорученнями, ще минулого року були скеровані в казначейство для розрахунків з виконавцями робіт, за придбану техніку тощо. Детальніше... »
27 грудня працівники реабілітаційного центру «Джерело» отримали другу частину своєї зарплати - повна сума заборгованості у розмірі 279 тис. грн переведена на рахунок Львівського міського центру реабілітації «Джерело». Детальніше... »
Акція «Джерела» розпочалась на подвір'ї центру, потім працівники вирушили до казначейства. Вони принесли плакати «Віддайте нам зарплату», «Ми милості не просим, віддайте наші гроші», «Поверніть ... Детальніше... »
Держказначейство не проплачує платіжні доручення на фінансування медичної галузі на понад 6 мільйонів гривень, повідомив начальник управління охорони здоров’я Львівської міськради Володимир Зуб. Детальніше... »
  1 2 3 4 5 6 7 8 >  >> 
Ми у соцмережах
Актуальний текст