Увімкнути біжучу стрічку
Хмельницька АЕС
Хмельницька атомна електростанція (ЗАЕС) 25 вересня о 8:08 за київським часом відключила другий блок від енергосистеми країни, повідомила прес-служба держпідприємства "НАЕК "Енергоатом". Детальніше... »
Білоруське громадське об'єднання «Екодом» закликало Президента України Віктора Януковича відмовитися від планів реалізації проекту, що передбачає завершення будівництва Хмельницької АЕС. Детальніше... »
Депутати Острозької районної ради, що на Рівненщині, не прийняли рішення щодо погодження будівництва двох додаткових енергоблоків на Хмельницькій АЕС. Відповідне питання вони розглядали вчора, 4 серпня, на сесії райради. Детальніше... »
31 липня на Рівненщині відбудеться акція протесту проти добудови 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС. Акція «Чорнобиль… Фукусіма… ХАЕС?» розпочнеться пішою ходою з Гощі, Здолбунова та Острога до Хмельницької АЕС. Детальніше... »
Мешканці Хмельницького та Острога виступили проти будівництва ще двох енергоблоків – №3 та №4 на Хмельницькій атомній електростанції. Свою категоричну незгоду вони висловили на громадських слуханнях, що відбулися 11 та 13 травня. Детальніше... »
Лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко зареєстрував в парламенті проект Закону України "Про денонсацію Угоди між Кабінетом міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків № 3 та 4 Хм... Детальніше... »
Президент України Віктор Янукович 2 лютого підписав низку законів, зокрема Закон України "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в будівництві енергоблоків №3 та 4 Хмельницьк... Детальніше... »
Ми у соцмережах
Галичина сьогодні
Тарас Возняк
Актуальний текст