Увімкнути біжучу стрічку
ІТ- технології
Власник найбільшого готелю в Закарпатській області «Інтурист-Закарпаття» планує його трансформувати в IT-комплекс. Про це повідомив ініціатор даного проекту і керуючий партнер компанії «InVenture Investment Group» Олексій Олейников. За йог... Детальніше... »
Український уряд з провідними IТ-аутсорсерами оголосили про запуск спільного проекту. Його мета - зробити Україну рушійною силою в IT- сфері Європи. До 2020 року планується створити 100 тисяч нових робочих місць в IT-сфері. Детальніше... »
18 листопада в Миколаєві понад 300 місцевих ІТ-шників вийшли на пікет з вимогою повернути їм вилучену оргтехніку і документи про здійснення підприємницької діяльності Детальніше... »
Компанія "Nravo" стала членом Львівського кластеру інформаційних технологій та бізнес-послуг (ІТБП). Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради. Детальніше... »
Завтра у Львові пройде ІІ етап міської учнівської олімпіади з інформаційних технологій «Lviv CSIT». Детальніше... »
Підприємець і бізнес-ангел Ярослав Максимович збирається запустити свій стартап-інкубатор у Львові. Поява інкубатора у місті може допомогти розвитку місцевої стартап-культури, створить місце концентрації місцевих стартапів, умови для обміну... Детальніше... »
Розвиток IT-галузі в Україні зміцнить українсько-американські відносини, вважає посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. Детальніше... »
Сьогодні Україна входить до п'ятірки світових лідерів з експорту програмної продукції, її випереджають лише Індія, Китай, Росія і Бразилія. Про це йдеться в пояснювальній записці до законопроекту про внесення змін до законодавчих актів Укра... Детальніше... »
Львівською областю найчастіше цікавляться інвестори, які працюють у сфері автомобілебудування та ІТ-сфері. Про це розповів директор Львівського регіонального центру з інвестицій та розвитку Олег Кахновець. Детальніше... »
ІТ-компанії з Великобританії і Швеції планують відкрити у Львові свої представництва. Про це 10 вересня під час прес-конференції розповів начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Львівської міської ради Сергій Кіраль... Детальніше... »
Найбільші показники з реєстрації бізнесу у сфері комп’ютерного програмування цьогоріч зареєстровано в Києві – 1074 (923 фізичних осіб-підприємців та 151 юридична особа), на другій та третій позиціях – Харківська та Львівська області. Там, в... Детальніше... »
У Львові стартує унікальна магістерська програма з управління технологіями. Програма створена Львівською бізнес-школою УКУ та Львівським Кластером ІТ та бізнес-послуг. Програма магістерського рівня стартує на базі Українського католицького ... Детальніше... »
22 липня у Львові презентують нову Програму магістерського рівня з управління технологіями (MS in Technology Management). Програма стане першою у Східній Європі, яка поєднає технологічну і бізнес-освіту. Детальніше... »
Українські школярі заробили одну срібну медаль та три бронзові на міжнародній учнівській ІТ-олімпіаді IOI. Детальніше... »
З початку року в Україні зареєстровано майже 5,4 тис. суб'єктів господарювання, які зазначають видом своєї діяльності сферу інформаційних технологій. Детальніше... »
  1 2 3 > 
Ми у соцмережах
Галичина сьогодні
Тарас Возняк
Укр(адене) щастя
Володимир Павлів
Актуальний текст