Увімкнути біжучу стрічку
Львівська обласна рада
1
сьогодні, 09:55
25 квітня в малій сесійній залі Львівської обласної ради планується презентація і громадське обговорення розробки Стратегії розвитку Львівській області на період до 2020 року. Детальніше... »
9 квітня у Львові відзначають 24-річчя з дня проведення першої сесії Львівської обласної ради І демократичного скликання. 1990 року це засідання пройшло у Львівській опері. Саме тоді над театром вперше підняли синьо-жовтий прапор. Детальніше... »
Здається, 8 квітня депутати Львівської обласної ради зібралися до сесійної зали лише для того, аби показати, наскільки вони не мають бажання будь-що робити. За будь-якого іншого тлумачення зрозуміти те, що відбувалося на вул. Винниченка, 16... Детальніше... »
Депутати Львівської обласної ради не зібралися до сесійної зали після обідньої перерви в засіданні 8 квітня в достатній для роботи кількості. Детальніше... »
Депутати Львівської обласної ради на засіданні 8 квітня не проголосували за зміни до бюджету Львівщини, якими передбачалося скорочення бюджету на понад 350 млн грн. Детальніше... »
У засіданні Львівської обласної ради 8 квітня оголосили вже три перерви. У кулуарах депутати пояснили, що затримка в роботі пов'язана із "торгами" за посаду першого заступника голови облради. Детальніше... »
Депутати Львівської обласної ради 8 квітня під час розгляду питання про стан виконання рішення облради щодо погодження угоди про видобуток сланцевого газу на Львівщині так і не підняли питання про скасування цього погодження. Детальніше... »
На засіданні сесії Львівської облради депутати не прийняли Програму матеріально-технічного забезпечення та функціонування комунального підприємства Львівської обласної ради "Народна гвардія Львівщини". Детальніше... »
Депутат Львівської обласної ради Микола Баран увійшов до фракції Партії промисловців і підприємців України. Заяву депутата на сесії Львівської облради зачитав голова облради Петро Колодій. Детальніше... »
Сім'ї, чиї родичі загинули під час Революції гідності отримають одноразову адресну допомогу у розмірі 100 тис. грн. За таке рішення проголосували 73 депутати Львівської облради на засіданні 1 квітня. Разом з виплатами від уряду, сім’ї герої... Детальніше... »
Львівська обласна рада не визнає легітимності так званого "референдуму" про статус Автономної Республіки Крим. Рада вимагає притягнути до міжнародної відповідальності очільників Російської Федерації та до кримінальної відповідальності - орг... Детальніше... »
Станом на 11 березня у Львівській області вже поселили 547 жителів Криму, які вирішили переїхати через ситуацією на півострові. Серед кримчан, які тимчасово змінили місце проживання, є 306 дорослих та 241 дитина. У садочки, школи та ліцеї о... Детальніше... »
У Львівській облраді зареєстрували проект рішення «Про звернення до Генерального прокурора України про вжиття заходів щодо заборони діяльності на території України Комуністичної партії України». Детальніше... »
Одноразову фінансову допомогу родинам загиблих у Києві активістів Євромайдану з обласного бюджету Львівщини збільшать щонайменше до 1,1 млн грн. Детальніше... »
Виконав чий комітет Львівської обласної ради - Народної ради бере на себе всю повноту відповідальності за долю регіону та громадян. Про це йдеться у заяві Львівської обласної ради. Детальніше... »
  1 2 3 4 5 6 7 8 >  >> 
Ми у соцмережах
Актуальний текст