Увімкнути біжучу стрічку
Львівська обласна рада
9 квітня у Львові відзначають 24-річчя з дня проведення першої сесії Львівської обласної ради І демократичного скликання. 1990 року це засідання пройшло у Львівській опері. Саме тоді над театром вперше підняли синьо-жовтий прапор. Детальніше... »
Здається, 8 квітня депутати Львівської обласної ради зібралися до сесійної зали лише для того, аби показати, наскільки вони не мають бажання будь-що робити. За будь-якого іншого тлумачення зрозуміти те, що відбувалося на вул. Винниченка, 16... Детальніше... »
Депутати Львівської обласної ради не зібралися до сесійної зали після обідньої перерви в засіданні 8 квітня в достатній для роботи кількості. Детальніше... »
Депутати Львівської обласної ради на засіданні 8 квітня не проголосували за зміни до бюджету Львівщини, якими передбачалося скорочення бюджету на понад 350 млн грн. Детальніше... »
У засіданні Львівської обласної ради 8 квітня оголосили вже три перерви. У кулуарах депутати пояснили, що затримка в роботі пов'язана із "торгами" за посаду першого заступника голови облради. Детальніше... »
Депутати Львівської обласної ради 8 квітня під час розгляду питання про стан виконання рішення облради щодо погодження угоди про видобуток сланцевого газу на Львівщині так і не підняли питання про скасування цього погодження. Детальніше... »
На засіданні сесії Львівської облради депутати не прийняли Програму матеріально-технічного забезпечення та функціонування комунального підприємства Львівської обласної ради "Народна гвардія Львівщини". Детальніше... »
Депутат Львівської обласної ради Микола Баран увійшов до фракції Партії промисловців і підприємців України. Заяву депутата на сесії Львівської облради зачитав голова облради Петро Колодій. Детальніше... »
Сім'ї, чиї родичі загинули під час Революції гідності отримають одноразову адресну допомогу у розмірі 100 тис. грн. За таке рішення проголосували 73 депутати Львівської облради на засіданні 1 квітня. Разом з виплатами від уряду, сім’ї герої... Детальніше... »
Львівська обласна рада не визнає легітимності так званого "референдуму" про статус Автономної Республіки Крим. Рада вимагає притягнути до міжнародної відповідальності очільників Російської Федерації та до кримінальної відповідальності - орг... Детальніше... »
Станом на 11 березня у Львівській області вже поселили 547 жителів Криму, які вирішили переїхати через ситуацією на півострові. Серед кримчан, які тимчасово змінили місце проживання, є 306 дорослих та 241 дитина. У садочки, школи та ліцеї о... Детальніше... »
У Львівській облраді зареєстрували проект рішення «Про звернення до Генерального прокурора України про вжиття заходів щодо заборони діяльності на території України Комуністичної партії України». Детальніше... »
Одноразову фінансову допомогу родинам загиблих у Києві активістів Євромайдану з обласного бюджету Львівщини збільшать щонайменше до 1,1 млн грн. Детальніше... »
Виконав чий комітет Львівської обласної ради - Народної ради бере на себе всю повноту відповідальності за долю регіону та громадян. Про це йдеться у заяві Львівської обласної ради. Детальніше... »
17 лютого близько 15 екіпажів львівського Автомайдану вирушили пікетувати офіси депутатів Львівської обласної ради, що були відсутні на сесії 11 лютого. Напередодні сесії розглядалась можливість голосувати за висловлення недовіри голові Льв... Детальніше... »
  1 2 3 4 5 6 7 8 >  >> 
Ми у соцмережах
Галичина сьогодні
Тарас Возняк
Актуальний текст