Увімкнути біжучу стрічку
Львівська політехніка
ZAXID.NET традиційно підбиває підсумки тижня. Вашій увазі пропонуються головні події 11 - 21 березня у Львові, Україні та світі. Детальніше... »
Ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало сьогодні, 19 березня, подасть запит до Генеральної прокуратури. У запиті він вимагатиме розслідувати звинувачення керівників Політехніки у тому, що вони начебто привласни... Детальніше... »
Вище керівництво «Львівської політехніки» на чолі з ректором Юрієм Бобалом причетне до привласнення 50 млн грн, які мали б бути виплачені в якості зарплат та стипендій. Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Олександр Бригінець. Детальніше... »
Національний університет «Львівська політехніка» просить своїх російських колег – науковців та освітян – звернутися до президента РФ Володимира Путіна з вимогою негайно розпочати переговори з керівництвом України щодо врегулювання кримськог... Детальніше... »
Студенти університету «Львівська політехніка» пропонують міській раді Львова перейменувати площу Митну у місті на площу Небесної сотні. Детальніше... »
Напередодні нового навчального року у Національному університеті «Львівська політехніка» з'явилася нова сучасна лабораторія програмування для вбудованих та мобільних платформ, повідомила прес-служба університету. Детальніше... »
Майже 700 тис. абітурієнтів станом на 9 ранку подали 2,1 млн заяв у вищі навчальні заклади України. Заяв в електронному вигляді зареєстровано 612 тисяч, а в паперовому – 1,5 млн. Детальніше... »
Львівський національний університет імені Івана Франка і Національний університет «Львівська політехніка» належать до провідних вишів України, тому дивують їх низькі позиції у рейтингах, які уклало Міністерство освіти і науки за підсумками ... Детальніше... »
Львівському національному університеті ім. Івана Франка та НУ «Львівська політехніка» зменшили державне замовлення на бакалаврів з правознавства та економічних напрямків. Про це розповіла представник громадянської мережі ОПОРА Ірина Швець. Детальніше... »
Працівники прокуратури Львова виявили ознаки кримінального правопорушення у діях посадових осіб НУ «Львівська політехніка» за ч. 2 ст. 364 КК України – зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки. Детальніше... »
Національний університет "Львівська політехніка" продовжив канікули студентів денної форми навчання ОКР "бакалавр" до 19 січня 2013 у зв'язку з надзвичайною ситуацією, що сталася в одному з приміщень університету 9 січня. Детальніше... »
НУ «Львівська політехніка» та Львівський національний університет ім. І.Франка увійшли в п’ятірку лідерів за кількістю поданих заяв від вступників. Станом на сьогодні університети займають четверте та п’яте місце серед вищих навчальних закл... Детальніше... »
Через збій в інформаційній системі Національного університету «Львівська політехніка», який міг бути спричинений зовнішнім втручанням, було анульовано оголошені результати вступного іспиту з іноземної мови в Інституті гуманітарно-соціальних... Детальніше... »
У Львові встановлять меморіальну таблицю Юрію Рудавському – видатному українському вченому, громадському діячеві та ректору національного університету «Львівська політехніка» у 1991—2007 роках. Детальніше... »
У Львові встановлять меморіальну таблицю Юрію Рудавському – видатному українському вченому, громадському діячеві та ректору національного університету «Львівська політехніка» у 1991—2007 роках. Детальніше... »
  1 2 3 > 
Ми у соцмережах
Укр(адене) щастя
Володимир Павлів
Актуальний текст