Увімкнути біжучу стрічку
Тарас Чорновіл
Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко взяла політичну паузу, щоб зрозуміти настрої суспільства і напрацювати подальшу стратегію дій. Детальніше... »
Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко дотична до багатьох злочинів, однак жоден із них не був правильно доведений із юридичної точки зору. Такої думки дотримується колишній народний депутат Тарас Чорновіл. Детальніше... »
Ігоря Маркова можна було позбавити депутатського мандата законним, конституційним шляхом, довівши справу про фальсифікації на виборах до логічного кінця. Таку думку в ефірі «5 каналу» висловив Тарас Чорновіл. Детальніше... »
Колишній народний депутат Тарас Чорновіл переконаний, що нардеп-регіонал Вадим Колесніченко за розпалювання міжнаціональної ворожнечі має сидіти в тюрмі. Детальніше... »
Колишній депутат Верховної Ради 6-го скликання Тарас Чорновіл обвинувачує міліцію у свідомому затягуванні судового розгляду справи про загибель його батька, лідера Народного Руху України В'ячеслава Чорновола. Детальніше... »
Розроблену програму дискредитації опозиції влада сама ж і провалила, вважає народний депутат чотирьох скликань Верховної Ради Тарас Чорновіл. Детальніше... »
18 травня влада зробила все, аби громадськість забула про достатні промахи опозиції, а почала обговорювати лише провладних бандитів й БРДМи, висловив думку народний депутат чотирьох скликань Верховної Ради Тарас Чорновіл. Детальніше... »
Працівників Генеральної прокуратури України, які після рішення Євросуду щодо Юлії Тимошенко все одно кажуть, що вона була законно арештована, необхідно негайно звільняти без права працювати в органах прокуратури. Такі заяви свідчать про пра... Детальніше... »
Тарас Чорновіл переконаний, що перенесення засідання Комісії при президентові в питаннях помилування, на якому мають розглядати звернення щодо звільнення Юлії Тимошенко, ще раз доказує, що її не помилують і екс-прем’єр не вийде на свободу. ... Детальніше... »
Партії регіонів потрібно найближчим часом запустити референдум, щоб побачити, як він працює. Про це розповів політик Тарас Чорновіл. Детальніше... »
Проводячи виїзне засідання парламенту очільники провладної більшості хотіли довести президенту, що нинішня Верховна Рада здатна працювати й ініціювати проведення референдуму не потрібно, висловив думку народний депутат ІІІ-VІ скликань Тарас... Детальніше... »
Останні події в Верховній Раді: відверто провокативний виступ російською мовою глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова та реакція на це «Свободи» - це домовлене шоу, режисером якого є секретар РНБО Андрій Клюєв, вважає народний де... Детальніше... »
Народний депутат III-VI скликань Тарас Чорновіл вважає, що Об’єднана опозиція здала Сергія Власенка, і це є елементом певних домовленостей з владою, адже на його місце в парламенті прийшла людина, яку пов’язують з представником фракції Парт... Детальніше... »
Дії влади ще більш-менш прогнозувати можна, а опозицію не розумію. Про це сказав народний депутат попередніх скликань Тарас Чорновіл. Детальніше... »
Усі три опозиційні фракції мають зв'язок із певними групами у владі, висловив думку народний депутат попередніх скликань Тарас Чорновіл в ефірі "Ера-FM". Детальніше... »
  1 2 3 4 > 
Ми у соцмережах
Актуальний текст