Увімкнути біжучу стрічку
ВІЛ/СНІД
Міжнародна технічна допомога Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) обрала Львівську область першим пілотним регіоном для реалізації проекту «ВІЛ-реформа в дії». Детальніше... »
18 листопада у Львівській області стартувала інформаційно-просвітницька кампанія щодо раннього виявлення хворих на ВІЛ/СНІД «Дізнайся більше про ВІЛ. Зроби тест в кабінеті «Довіра». Детальніше... »
За дев’ять місяців цього року у Львівській області померли від захворювань, обумовлених СНІДом, а також від супутніх СНІДу інших хвороб 70 людей, тоді як торік померло 69 осіб. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Львівської ОД... Детальніше... »
У Львівській області ВІЛ-інфекція поширюється насамперед серед споживачів ін’єкційних наркотиків. За дев’ять місяців цього року частка споживачів ін’єкційних наркотиків зросла і становить 48,5% від усієї кількості вперше виявлених і зареєст... Детальніше... »
Станом на 1 серпня 2013 року в Україні зареєстровано 236 047 випадків інфікування ВІЛ. Проте лише один з двох ВІЛ-інфікованих громадян знає про свій статус. Про це повідомила заступник голови Львівської ОДА Ірина Романів на засіданні обласн... Детальніше... »
Народний депутат від «Батьківщини» Тетяна Слюз зареєструвала у ВР проект закону про внесення змін до деяких законів України (щодо профілактичних заходів протидії поширення ВІЛ). Зокрема, пропонується запровадити обов’язкове тестування осіб ... Детальніше... »
Апеляційний суд Дніпропетровської області ухвалив безпрецедентне рішення про стягнення з лікарні півмільйона гривень на користь батьків дівчинки, яку в 1997 році медики інфікували ВІЛ, повідомив сьогодні на прес-конференції у Дніпропетровсь... Детальніше... »
Коштів, витрачених на реконструкцію НСК «Олімпійський» у Києві, вистачило б на 36 років забезпечення потреб у лікуванні людей, інфікованих вірусами гепатиту, СНІДу та туберкульозу. Детальніше... »
Україна має серйозно зайнятися вирішенням проблеми ВІЛ/СНІДу, і Франція готова надавати їй в цьому допомогу. Про це заявив посол Франції в Україні Ален Ремі. Детальніше... »
Прем’єр-міністр Микола Азаров 16 квітня доручив Мінфіну та МОЗ передбачити під час підготовки змін до Держбюджету видатки, необхідні для закупівлі лікарських засобів і виробів медичного призначення для лікування хворих на ВІЛ /СНІД, обладна... Детальніше... »
За перший квартал поточного року у Львівській області зареєстровано 108 нових випадків ВІЛ-інфекції проти 71 випадку за аналогічний торішній період. Зокрема, у 61 особи - стадія СНІДу. Детальніше... »
Цьогоріч медики констатують перші ознаки стабілізації захворюваності на ВІЛ-інфекцію в Україні. Кількість нових випадків ВІЛ-інфекції знижено на 1,6%. Зокрема, простежується тенденція до зменшення частки інфікування серед молоді. Детальніше... »
За 2012 рік року вперше в житті діагноз ВІЛ-інфекція на Львівщині був встановлений 393 особам, в тому числі в стадії СНІДу – 165 особам. Захворюваність на ВІЛ-інфекцію знизилася на 20,3%, на СНІД - на 15 %. Про це повідомляє прес-служба Де... Детальніше... »
1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, у Львові на площі перед пам’ятником Іванові Франку відбувся флеш-моб на підтримку ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД. Детальніше... »
1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. Детальніше... »
  1 2 3 4 5 6 > 
Ми у соцмережах
Галичина сьогодні
Тарас Возняк
Укр(адене) щастя
Володимир Павлів
Актуальний текст