Увімкнути біжучу стрічку
Ягодинська митниця
Громадянин Польщі намагався ввезти на територію України нові запчастини до сільськогосподарської техніки марки «CLAAS» на суму понад 115 тис. грн, приховавши їх від митного контролю. Детальніше... »
Працівники Державної екологічної інспекції у Волинській області не пропустили на територію України вантаж з уживаними шинами вагою 15 745 кг. Детальніше... »
На автомобільному пункті пропуску через державний кордон «Ягодин» спеціалісти Державної екологічної інспекції у Волинській області 21 липня затримали вантаж холодильного обладнання вагою 3 600 кг, який прямував з Великобританії до Києва. Детальніше... »
На Волині через порушення при стягненні єдиного платежу при перетині кордону та контролю митної вартості товарів і їх класифікації Ягодинська митниця недоотримала 5 млн 381 тис. грн платежів. Про це під час прес-конференції повідомив директ... Детальніше... »
31 березня на кордоні з Польщею в пункті пропуску «Ягодин-Дорохуськ» на кілька годин припинили оформлення осіб та транспорту. Близько 16.00 польська сторона повідомила про припинення пропуску у зв’язку з тим, що в поліцію поступив анонімний... Детальніше... »
"Державна митна служба України проводить велику роботу з розбудови кордону. Сьогодні ми відкрили після реконструкції МАПП "Рава-Руська. Зараз завершуємо другу чергу пункту перетину кордону "Ягодин", - повідомив 21 жовтня... Детальніше... »
Ми у соцмережах
Актуальний текст