Увімкнути біжучу стрічку
заборона куріння
У Росії набув чинності закон, що забороняє будь-яку рекламу тютюнових виробів. Порушникам загрожує штраф від 3 тис. рублів для громадян, та 600 тис. рублів для юридичних осіб. Детальніше... »
З початку року за куріння в заборонених місцях у Львові працівники міліції притягнули до відповідальності 500 осіб. Поскаржитися може кожен, хто став свідком куріння у закладі харчування. Штраф за таке порушення може сягнути 150 гривень. Детальніше... »
Депутат Валерій Мошенський пропонує заборонити паління на літніх терасах та майданчиках кафе та ресторанів. Детальніше... »
Міський голова Львова Андрій Садовий не може покарати депутата, який курив у приміщенні мерії. «Якщо б чиновника міської ради побачили, то він був би покараний достатньо строго. Депутатів карати міський голова не має права, лише проводити п... Детальніше... »
В Україні курять 11%, близько 4 мільйонів, жінок віком від 15 років. Це на 9% менше, ніж у попередні роки. Усе більше українок віддають перевагу здоровому способу життя без тютюнової залежності. Це засвідчують результати досліджень, проведе... Детальніше... »
У Верховнiй Радi України зареєстровано проект закону, який дозволяє курiння в ресторанах i кафе, але в спецiально облаштованих місцях. Про це повiдомляє у п'ятницю Інтернет-видання "Українська правда" з посиланням на прес-службу позафракцiй... Детальніше... »
З 16 грудня згідно зі законом категорично заборонено курити цигарки, кальяни та електронні сигарети у громадських місцях. Не можна цього робити не лише у ресторанах, але й на дитячих майданчиках, зупинках, у підземних переходах. З 1 по 16 г... Детальніше... »
Закон, який розширює ряд громадських місць, де заборонено куріння, а також куріння електронних сигарет і кальянів, набуде чинності за 6 місяців після опублікування, тобто 16 грудня 2012 року. Детальніше... »
84% українців підтримують прийняття закону, який заборонятиме курити у більшості громадських приміщень, включно з усіма робочими місцями, житловими будинками, офісами. Такий висновок міститься в дослідженні, яке провів Київський міжнародни... Детальніше... »
Міський голова Львова Андрій Садовий вніс відповідні зміни до розпорядження «Про посилення трудової дисципліни». Відповідно до розпорядження, забороняється куріння та вживання алкоголю у міській раді, районних адміністрація, ЛКП тощо. Детальніше... »
Ми у соцмережах
Актуальний текст