Новини
Львівська міська рада виграла торік 340 судових справ
19:24, 08.02.2010Юридичне управління 2009 року виступало від імені позивачів – Львівської міської ради, виконавчого комітету чи виконавчих органів ЛМР у 153 судових справах. Про це 8 лютого під час звіту про роботу юридичного управління Львівської міської ради 2009 року повідомила начальник управління Гелена Пайонкевич.
За її інформацією, рішення на користь позивача було винесено у 82 таких справах, ще 57 справи перебувають у провадженні. Відмовлено у задоволенні позовних вимог було у 14 із них.
Г.Пайонкевич повідомила, що у 870 справах юридичне управління Львівської міської ради виступало 2009 року від імені відповідачів – Львівської міської ради, виконавчого комітету чи виконавчих органів ЛМР. Рішення на користь позивача було винесено у 107 із цих справ, в задоволенні позовних вимог було відмовлено у 258, а ще 505 знаходяться у провадженні.
Депутат Львівської міської ради, член постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Юрій Батюк зазначив: «Управління працює у цьому напрямі добре. Помітних успіхів в судах за попередніх каденцій не було, здебільшого міська рада програвала».
Читайте також
- Україна хоче готуватися до повені спільно з країнами Центрально-Східної Європи
- Чуднов та Вишиванюк – основні претенденти на голову Івано-Франківської ОДА
- Облради Західної України вимагають відставки Табачника
- Апарат міністра МВС скоротять майже наполовину
- ДАІ очолив «донецький»
- Табачник назвав критику на свою адресу "маккартизмом"
- Остаточне рішення щодо ЗНО буде 17 квітня
- У Львові в лютому виявили 93 випадки стихійної торгівлі
Додати коментар (2500 знаків):
тексти за темою Влада
- Янукович обіцяє найближчим часом вирішити питання по Бандері13.02.2010 130
- Польські депутати вдаються до оббріхування ОУН-УПА, – звернення23.02.2010 141
- Зі сайту Президента зник розділ про Голодомор
27.02.2010 192 - Президенту Януковичу написали листа про безглуздя двомовності в Україні15.02.2010 203
- Тимошенко має прийняти поразку, – міжнародні спостерігачі08.02.2010 127
