17 листопада Львів підпише угоду з ЄБРР щодо впровадження е-квитка у транспорті

ЕкономікаОрися Шиян, 7 листопада 201611260
17 листопада Львів підпише угоду з ЄБРР щодо впровадження е-квитка у транспорті
Впровадити е-квиток у Львові мають не раніше 2018 року

17 листопада, у день відкриття трамвайної лінії на Сихів, місто планує підписати з ЄБРР угоду щодо запровадження електронного квитка у транспорті. Про це сьогодні, 7 листопада, на брифінгу зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, передає прес-служба ЛМР.

«Нашим партнером є Європейський інвестиційний банк, Європейський банк реконструкції та розвитку. Зараз чекаємо на кінцеве погодження від Міністерства транспорту. Кожна угода з Європейським банком потребує погодження Мінфіну, урядових структур», ― зазначив Андрій Садовий.

За його словами, 17 листопада буде остаточне рішення домовленостей з Банком щодо електронного квитка.

«Це вже буде фінальний підпис, який акцептує, що електронний квиток буде», ― уточнив Андрій Садовий.

Нагадаємо, 20 жовтня Львівська міська рада погодила отримання кредиту ЄБРР на впровадження електронного квитка в громадському транспорті Львова. Згідно з ухвалою, ЛКП «Львівавтодор» має взяти в Європейського банку реконструкції і розвитку кредит у сумі 10 млн євро. В ухвалі зазначається, що ЄБРР надасть кредит на 13 років з пільговим періодом три роки, «Львівавтодор» виплачуватиме кредит двадцятьма рівними частинами кожні шість місяців.

Додамо, що впровадити е-квиток планують до лютого 2018 року. Планується, що у вигляді засобів оплати проїзду будуть використовуватись паперові квитки, безконтактні картки типу MIFARE+, банківські платіжні картки та оплата SMS-повідомленням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук