60 тис. грн зібрали на аукціоні в УКУ для заснування стипендії імені Шептицького

2 червня 20082960

Благодійний аукціон в УКУ зібрав понад 60 тисяч гривень для заснування навчальної стипендії імені митрополита Андрея Шептицького, що надаватиметься кращим студентам Українського Католицького Університету, - повідомили ZAXID.NET у відділі інформації та зовнішніх зв’язків УКУ.

На аукціоні, що відбувався під час благодійного фольк-балю "Перелаз'" 31 травня, були продані десятки робіт відомих українських митців - Андріана Гелитовича, Михайла Безпальківа, Євгена Равського, Петра Сипняка, Михайла Демцю, Володимира Костирка, Олександра Дзиндри, Ігора Юрченка, Романа Романишина, Богдана Сороки. Також продано дві репродукції стародавніх ікон майстерні святого Антонія.

Одним з почесних гостей фольк-балю був голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, який і відкрив це дійство. Гості, які вирішили підтримати талановитих студентів УКУ, мали чудову нагоду потанцювати під музику фольк-гурту „Бурдон", послухати багатий спів Антоніни Матвієнко, подивитися театральне дійство від молодих акторів театру Леся Курбаса.

Вітаючи гостей, ректор УКУ о. д-р Борис Ґудзяк зазначив: "Цей Університет існує виключно за кошти жертводавців, а це на 90% закордонні кошти. Ми б хотіли, щоб Український Католицький Університет став дійсно українським та отримував більше підтримки наших заможних людей, і бажаємо разом з вами його розбудовувати для нашого міста і країни". Він додав, що для багатьох запрошених - це перше знайомство з УКУ, а тому фольк-баль був своєрідним днем відкритих дверей для кращого знайомства, що протікало у формі забави та веселощів.

Благодійний аукціон триватиме ще до 6 червня, адже свого власника ще чекають дві роботи Сергія Савченка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук