Агентство ООН у справах біженців виділило ₴3,5 млн на поліпшення пунктів пропуску на Донбасі

Агентство ООН у справах біженців запустило проект щодо поліпшення контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) «Новотроїцьке», «Мар’їнка» і «Майорськ» вартістю 3,5 млн гривень, повідомляється на сайті агентства.

У його рамках закуплено технічне обладнання, що дозволить пропускати більше людей, які перетинають лінію розмежування, і зменшить час очікування людей у чергах.

Технічне оснащення передбачає встановлення чотирьох додаткових модулів із комп’ютерною технікою та обладнання 20 нових місць для співробітників Державної прикордонної служби України на кожному з пунктів. Прикордонна служба, своєю чергою, обіцяє збільшити кількість персоналу для здійснення документального контролю.

Проект допомоги Агентства також передбачає розміщення наметів із системою обігріву в зонах очікування людей біля пунктів перетину, роботу яких координує Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Агентство ООН у справах біженців (UNHCR) — це міжнародна організація, діяльність якої спрямована на порятунок життя, захист прав і створення кращого майбутнього для біженців, вимушених переселенців та осіб без громадянства. Агентство координує міжнародні зусилля в сфері захисту осіб, які були змушені покинути свої будинки в результаті конфлікту і переслідування. Організація надає допомогу щодо забезпечення житлом, побутовими товарами, а також допомагає захищати фундаментальні права людини. Агентство працює в Україні з 1994 року.

Improving situation at the crossing points

До слова, КПВВ «Новотроїцьке» навесні буде перенесено на 8 км ближче до лінії розмежування. Це дозволить вивести з так званої «сірої зони» дев’ять сіл: Березове, Степове, Тарамчук, Славне, Новомихайлівку, Парасковіївку, Костянтинівку, Водяне та Солодке.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук