Акції пропаганди РФ у Брюсселі, Неаполі, Софії і Братиславі не зібрали й десятків людей

СвітРоман Ганкевич, 5 березня 201713870
Акції пропаганди РФ у Брюсселі, Неаполі, Софії і Братиславі не зібрали й десятків людей
фото ТАСС
Захід пропутінських прихильників терористичних «ДНР/ЛНР» у Софії

Завдяки активній позиції українців та друзів України у Європі кремлівська інформаційна провокація на підтримку терористичних «ДНР/ЛНР» зазнала невдачі. Про це у Брюсселі повідомили представники Всесвітнього руху активістів України, які зібрали інформацію про проведення у неділю у деяких містах Європи «всесвітньої кампанії» про «геноцид населення на Донбасі» організованої Росією, пише «Укрінформ».

Акції у більшості європейських міст, зокрема, у Брюсселі, Неаполі, Братиславі навіть не назбирали й десяти людей.

У Таллінні захід взагалі скасували через неспроможність зібрати адекватну кількість учасників для «правильної» картинки на російських пропагандистських телеканалах.

У Софії захід пропутінських прихильників терористичних «ДНР/ЛНР» був переважно нейтралізований активною контракцією, проведеною активістами Спілки українських організацій Болгарії «Мати Україна».

Рішучу незгоду із проведенням антиукраїнської кампанії у чеській столиці висловили активісти Празького Майдану. Вони також виявили чергові фейки, які російська пропаганда використала у своїх агітаційних матеріалах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пропутінські байкери у Москві мітингували на підтримку бойовиків «ДНР» та «ЛНР». Ця акція була одним з низки запланованих сьогодні мітингів про «геноцид населення на Донбасі», що їх організувала Росія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук