АМКУ розслідуватиме подорожчання продуктів у найбільших мережах магазинів Києва

Справу відкрито, зокрема, щодо мереж магазинів «Ашан», «METRO», «АТБ» та «Сільпо»

ЕкономікаЮрій Братюк, 26 березня3210

АМКУ відкрив справу проти постачальників продуктів харчування і найбільших мереж продовольчих магазинів Києва за фактом суттєвого подорожчання продуктів.

Про це 26 березня у Facebook повідомив голова Київського обласного терторіального відділення АМКУ Олексій Хмельницький.

«Приводом до втручання Комітету стало суттєве подорожчання товарів в останні дні. Ціновий моніторинг, який запровадив АМКУ, показує, що ціни на певні продукти та засоби індивідуального захисту піднімалися синхронно в різних торгівельних мережах.Це може свідчити про антиконкурентну поведінку учасників ринку – як постачальників, так і роздрібної торгівлі, або ж обох цих ланок одночасно», – написав Хмельницький.

Компанії, щодо яких розпочали справу (перелік може бути змінений або доповнений): «NOVUS», «Ашан», «METRO», «Cash & Carry Ukraine», «Сільпо», «BILLA», «АТБ-Маркет», «VARUS», «ЕКО-маркет», «Велика Кишеня», «Велмарт».

Також справу відкрито щодо компаній-постачальників ТОВ «Світ овочів», ТОВ «Гала Фудз», ТОВ «Саркара-Груп», ТОВ «Овочевий край», ТОВ «Август-Кий», ТОВ «Агроінвест-Логістик», ТОВ «Агро-Овен», ТОВ «Брокінтерком», ТОВ «Перспектива», ТОВ «Зовнішторгресурс», ТОВ «Агробізнесвектор», ПП «Інтер овочі», ТОВ «Аттуаль», ТОВ «Елітпрайм», ТОВ «Авега-2018».

В АМКУ додали, що у випадку встановлення фактів порушення законодавства про захист економічної конкуренції компанії можуть оштрафувати в розмірі до 10% обороту компанії за попередній рік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук