Андрій Садовий розповів на скільки зменшиться кількість відходів у місті завдяки програмі Zero Waste

СуспільствоІ. С., 4 серпня 20174690
Андрій Садовий розповів на скільки зменшиться кількість відходів у місті завдяки програмі Zero Waste
У Лвьвові займаються сортуванням сміття

Міський голова Львова Андрій Садовий у традиційному відеозверненні запевнив, що до 2020 року у Львові планується зменшити на 30% кількість відходів у місті. Втілити такий задум планують завдяки програмі Zero Waste і активному сортуванню відходів.

«Ми нарешті вийшли на більш-менш нормальну систему вивезення відходів з міста. Майданчики чисті. Цього тижня я мав виїзд на наше львівське підприємство, яке переробляє пластик. З кожним днем буде з`являтись більше контейнерів для збору пластику. В першу чергу, контейнери будуть встановлюватись біля будинків ОСББ. Зараз фахівці працюють над проектами рекультивації полігону і будівництва нового заводу. Але наша кінцева мета – завдяки програмі Zero Waste і активному сортуванню зменшити до 2020 року на 30% кількість відходів у місті», – заявив Андрій Садовий.

Слід зазначити, що для вирішення питання утилізації пластику у Львові місцева фірма «Львіввторресурс» переробляє пластик та за власні кошти встановлює контейнери для збору пластику в будинках ОСББ. Також тривають проектувальні роботи щодо рекультивації полігону та будівництва нового заводу з глибинної переробки сміття.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук