Анонси

 • Час
  Тема, учасники
  Місце
 • 09:00
  Відкриття розширеного семінару Глобального екологічного фонду для країн Східної Європи за участі Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака

  У вівторок, 7 березня, Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак перебуватиме з робочим візитом у Львівській області. Міністр візьме участь у відкритті розширеного семінару Глобального екологічного фонду для країн Східної Європи, в якому Україна цього року виступає приймаючою стороною.

  Після завершення семінару, близько 13:00, Остап Семерак відвідає ПАТ «Концерн Хлібпром» Львівський хлібозавод №5, який був обраний як пілотний проект Глобального Екологічного Фонду (ГЕФ) для стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових, інших малих та середніх підприємствах (МСП) України.

  Акредитація ЗМІ до 18:00 год 6 березня за телефонами: (044) 206 31 01, (097) 54 54 514.

  готель "Леополіс", вул. Театральна, 16

 • 10:00
  Акція «Збережи первоцвіти!»

  Проводить управління екології та ландшафтного планування ЛМР спільно з ГО «Еко Zахист».

  пл. Ринок,1

 • 11:00
  Презентація проекту облаштування Великоднього ярмарку

  Проводить відділ торгівлі департаменту економічного розвитку

  Мала сесійна зала, каб.230

 • 11:00
  Прес-конференція на тему: «Сортування сміття в будинках ОСББ: презентація методики правильного сортування»

  Учасники: Олександр Кобзарев, директор Інституту міста, Сергій Солтис, керівник відділу супроводу ОСББ ЛМР, Василь Прусак, керівник ОСББ «Роксоляни,57», Тарас Колодій, керівник ОСББ «Тичини,15».

  Біла зала (біля каб.205)

 • 12:30
  Прес-конференція на тему: «Озеленення Львова: заходи та проекти на 2017 рік»

  Учасники: Мар’яна Гавришко, провідний спеціаліст відділу охорони парків та ландшафтного планування, управління екології та ландшафтного планування ЛМР, Володимир Чишинський, головний інженер ЛКП «Зелений Львів»

  Мала сесійна зала, каб.230

 • 14:00
  Прес-конференція з проводу унікального поетично-музичного проекту «Від Шевченка до Костенко»

  Від 13:00 буде також можливість відзняти у залі Філармонії частину репетиції симфонічного оркестру, рок-групи та співачки Оксани Мухи. Прохання акредитуватися на репетицію – за тел.: +38 067 960 31 01 (Галина Гузьо).

  Учасники прес-конференції: Дмитро Кацал – композитор, автор проекту «Від Шевченка до Костенко»; головний диригент та директор Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик»; Оксана Муха – співачка, виконавиця пісень у проекті «Від Шевченка до Костенко»; Володимир Сивохіп – директор Львівської філармонії, диригент проекту «Від Шевченка до Костенко»; Олександр Божик – скрипаль, учасник проекту «Від Шевченка до Костенко».

  у фойє Львівської філармонії (вул. П. Чайковського, 7).

Архів анонсів

пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
 
 
7
Останні новини
Залиште відгук