Анонси

 • Час
  Тема, учасники
  Місце
 • 10:30
  Школа журналістики УКУ запрошує на день відкритих дверей і лекцію Денніса Чемберліна

  Школа журналістики Українського католицького університету запрошує всіх охочих на День відкритих дверей та лекцію американського фотожурналіста, лауреата Пулітцерівської премії Денніса Чемберліна «Як фотокамера відкриває двері у світ».

  У програмі зустрічі – знайомство з викладачами та студентами, презентація магістерської програми з журналістики та інших навчальних проектів школи, відповіді на запитання, екскурсія, музичний сюрприз та польоти квадрокоптера.

  вулиця Хуторівка, 35а, конференц-зал філософсько-богословського факультету Українського католицького університету

 • 10:30
  Фестиваль «Таланти в дії»

  Захід організовує благодійна організація «Care in action – Турбота в дії». Цільовою аудиторією фестивалю є діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, а також батьки-вихователі.

  Координатори заходу (контактні особи) Богдан Гречин – 0631601824, Христина Катола – 0989549738

  Львівськоми парк культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького

 • 10:30

  Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, вул. Героїв Майдану, 32

 • 12:00

  У спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (вул. Клепарівська, 39А)

 • 14:00
  Відкриття майданчика з вуличними тренажерами, в рамках проекту «Громади в дії»

  Учасники: Марта Гладка, кординаторка мікрогромади «Кам'янка», Анастасія Лепуга, керівниця проекту «Громади в дії», Юлія Єфімова, активістка мікрогромади «Кам'янка», мешканці мікрогромади «Кам'янка» та менеджери проекту «Громади і дії».

  Завдяки проекту «Громади в дії» від Інституту міста жителі мікрорайону Кам'янка реалізували свою ідею – встановили вуличні тренажери. Це вдалось зробити завдяки дофінансуванню від Європейськаго союзу, а також самі мешканці збирали кошти з допомогою компанії Eleks.

  вул. Біберовича, 9

Архів анонсів

пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
13
Останні новини
Залиште відгук