Анонси

 • Час
  Тема, учасники
  Місце
 • 10:00
  Виїзд на Фестиваль Простір музики і руху «Небу-ХАЙ!» у село Березина (поблизу Миколаєва)

  Учасники: Тарас Білошицький, Президент ГО «Манівці», організатор фестивалю, Софія Ступко, організатор фестивалю, спортсмени.

  Акредитація обов’язкова – Долик Вікторія, тел. (0931265141)

  Зустріч журналістів біля Порохової вежі (транспортом до місця проведення і назад забезпечують, у випадку, якщо буде 5-ть журналістів і більше)

 • 11:00
  Прощання з відомим мистецтвознавцем Василем Отковичем

  Опісля від музею вирушить автобус до храму Пресвятої Трійці, що на вул. Тершаковців. Там о 15:00 відбудеться Чин похорону. Від храму автобус вирушить на Личаківське кладовище. Поховають Василя Отковича на полі №75.

  Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького (пр. Свободи, 20)

 • 11:00
  Cимуляційна освітня гра «LeoCity»

  Детальніше за телефонами організаторів: (067) 34 81 519, (068) 47 83 331, (097) 94 50 005.

  Рейкарц Дворжец (вул. Городоцька, 107).

 • 11:30
  Відкриття меморіальної дошки в пам’ять Казімежа Гурського

  Учасники: віце-міністр спорту і туризму Польщі Ярослав Ставярскі, заступник голови Люблінського воєводства Кшиштоф Грабчук, колишній віце-міністр Регіонального розвитку Яцек Щот, сенатор сейму РП Єжи Федоровіч, війт Гміни Вєжбіца Анджей Хшонстковскі, син Казімежа Гурського Даріуш Гурський, донька Уршула Гурська і внук Константінас Кафіріс, Єжи Краска, Ян Домарскі, Мірослав Оконьскі, Зигмунт Каліновскі – члени команди «Орли Гурського»

  Будинок Львівського художнього ліцею (вул. Хотинська, 6)

 • 12:00

  Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького

 • 13:00

  Музей народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького (вул. Чернеча гора, 1)

 • 19:00
  Львівська прем'єра документального фільму «Я бачу» Ольги Фразе-Фразенко

  «Я бачу» – український повнометражний документальний фільм режисерки Ольги Фразе-Фразенко.

  Стрічка «Я бачу» розкриває історії та відчуття незрячих людей, які відважились на 33-денну подорож Україною на велосипедах-тандемах. Стрічку озвучено тифлокоментарем, що уможливить його перегляд для людей з порушеннями зору.

  Фільм «Я бачу» був відзнятий під час Всеукраїнського велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!» улітку 2015 року. За 33 дні учасники подолали більше 3000 км та проїхали 10 областей України.

  У листопаді 2015 року, стрічку презентували у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку в рамках панельної дискусії «Можливості поза інвалідністю», що організувало Постійне Представництво України до ООН.

  Ольга Фразе-Фразенко: «Я бачу» – це фільм про подорож Україною, де мандрівники бачать її в свій особливий спосіб: через відчуття швидкості, простору, через запахи, дотики, переживання дружби та втоми. Це фільм – про силу: силу перемагати і залишатися чуйними, коли людина не тільки долає труднощі, але й не втрачає вміння радіти життю».

  Вхід: 40 грн.

  Lviv Film Center, вул. Володимира Великого, 14 a

Архів анонсів

пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
27
Останні новини
Залиште відгук