Анонси

 • Час
  Тема, учасники
  Місце
 • 10:00

  Велика сесійна зала ЛМР, каб. 202

 • 12:00
  Прес-конференція «Зупинимо безкарні вирубки лісів»

  Організатор: Громадський рух «Стоп Лісоцид»

  Спікери: голова правління ГО «Люди Країни» Василь Курій; співзасновник ГО «Народний Легіон» Тарас Матвіїв; координатор проекту WWF «Лісова варта» Карабчук Дмитро; експерт проекту із лісових питань WWF «Лісова варта» Гаврилюк Василь; член ГО «Люди Країни» Віталій Майборода.

  Інформаційна агенція «Гал-інфо», м. Львів, пл. Міцкевича, 8, п'ятий поверх

 • 15:00
  Медіа-кав’ярня з питань гендерної чутливості львівських ЗМІ

  Згідно з гендерним моніторингом регіональних медіа, індекс гендерної чутливості львівських медіа складає 33%. Що вплинуло на цей показник? Хто найчастіше фігурує в публікаціях місцевих видань – жінки чи чоловіки – і при висвітленні яких тем? Чим зумовлений вибір осіб, які коментують подію чи дають експертну оцінку фактам і явищам? Як розпізнавати і не використовувати стереотипні образи і для чого нам фемінітиви?

  На зустрічі буде презентовано також: результати гендерного моніторингу львівських медіа; індекс гендерної чутливості українських медіа, сформований уперше в Україні (за результатами аналізу понад 9о тис. публікацій у 220 друкованих та інтернет-виданнях 22 областей); посібник «Гендерна абетка для медіа».

  Учасники: Оксана Ярош, гендерна експертка, експертка проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики» (Луцьк); Богдана Стельмах, координаторка Волинського прес-клубу, керівниця проекту «Гендерний простір сучасної журналістики: від теорії до практики» (Луцьк); Любов Максимович, гендерна експертка, голова ГО «Центр “Жіночі перспективи».

  До участі в медіа-кав’ярні запрошують журналісток/журналістів львівських медіа, громадських активісток/активістів, яким цікава ця тематика.

  Під час зустрічі на учасників/учасниць чекає смачні кава/чай, тістечка.

  Реєстрація – обов’язкова.

  Антикафе «Communa» (вул. Галицька, 1).

 • 17:30
  Захід до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту


  Також відвідувачам буде представлено документальний анімаційний фільм «Людина з обличчям»

  Музей «Територія Терору» (просп. В. Чорновола, 45 г)

Календар анонсів

пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
25
Останні новини
Залиште відгук