Анонси

 • Час
  Тема, учасники
  Місце
 • 09:30

  кафе «Ратуша» (пл. Ринок, 1)

 • 10:00
  Презентація масштабного соціологічного опитування про те, як українці розуміють права людини

  Під час прес-конференції представлять результати загальнонаціонального соціологічного опитування «Що українці знають та думають про права людини». Подію організовує Центр інформації про права людини за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

  Під час прес-конференції розкажуть про те, які цінності і права є найважливішими для українців, зокрема для жителів Західної України, чи вони захищають свої права і яким чином та як змінилося ставлення громадян до ситуації із дотриманням прав людини за два останні роки. Крім того спікери обговорять вплив збройного конфлікту на сприйняття прав людини.

  Спікери:

  Тетяна Печончик, голова Центру інформації про права людини;
  Сергій Шаповалов, аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва;
  Світлана Колишко, керівниця групи з прав людини, координаторка проекту Програми розвитку ООН в Україні.

  Контактна особа: Руслан Коломєйцев, тел. 095 131 56 31, ел. адреса: [email protected]

  прес-клуб (проспект Т. Шевченка, 11)

 • 12:00
  Прес-конференція на тему: «Різдвяно-новорічні святкування у Львові»

  Учасники: Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку, Наталія Бунда, директор департаменту розвитку, Павло Дроздяк, капелан Львівської міської ради, Марта Іванишин, директор ЛКП «Довженко центр», Іванна Герус, голова львівського осередку «Пласт», Олесь Ковель, учасник гурту «Лірвак», Ольга Гренюх, арт- директор компанії «Львівські ярмарки».

  Біла зала (каб. біля 205)

 • 15:30

  Клуб Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на вул. Героїв Майдану, 32

 • 18:30
  «Спілкування без бар'єрів»: люди, які створюють доступне середовище у Львові, поділяться своїм досвідом та напрацюваннями.

  Учасники: Кіт Робертсон, генеральний менеджер шотландської благодійної організації «Wheelchairs for Ukraine» та керівник об’єднання «Disability Beyond Borders», поділиться з нами міжнародним досвідом впровадження інклюзивної комунікації та розповість, як створити відкрите та доступне середовище;Оксана Потимко, автор проекту «Кіно для незрячих» та численних соціальних проектів, радник міського голови та Почесний Амбасадор Львова, розповість про аудіодискрипцію та підкаже, що потрібно, для того, щоб почати нею займатися; Роман Боренько, президент ГО «Інститут українських студій» та засновник проекту Inclusive IT (програми дистанційного навчання комп’ютерних технологій для незрячих), говоритиме про цифрову доступність та інструменти, що дозволяють людям з інвалідністю повноцінно взаємодіяти в мережі; Христина Канахіна, керівниця проекту «Сенсотека — простір спільного зростання», пояснить, що таке інклюзія та для чого вона потрібна, а також поділиться своїм досвідом проведення адаптованого навчання та подій, зокрема для людей з РАС і незрячих; Ярина Юрчик, сурдопедагог, висвітлить основні проблеми інклюзивного навчання та визначить особливості в навчанні нечуючих та людей з порушеннями слуху.

  Український Католицький Університет (вул. Козельницька, 2 а, лекторій 016)

 • 19:00

  Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Календар анонсів

пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
 
 
 
 
 
5
Останні новини
Залиште відгук