Анонси

 • Час
  Тема, учасники
  Місце
 • 10:00
  Акція «Безкоштовний одяг в цей чудовий день»

  Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовує акцію «Безкоштовний одяг в цей чудовий день» для осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, або ж долають життєві труднощі. Акція передбачає роздачу одягу, взуття, іграшок. Більше інформації за тел. 0934861660

  вул. Театральна, 10

 • 11:00
  Прес-конференція про запуск програми «Жінки в бізнесі»

  Прес-конференція щодо запуску фінансового компонента програми «Жінки в бізнесі», а також включення «Банк Львів» до програми торгового фінансування ЄБРР.

  Учасники: міський голова Львова Андрій Садовий, голова правління «Банк Львів» Ашот Абраамян, заступник директора ЄБРР в Україні Олександр Павлов та радник посольства Швеції в Україні Калле Кнійвіля.

  Для акредитації прохання зателефонувати на номер (044) 277 11 00.

  Grand Hotel Lviv, просп. Свободи, 13

 • 11:00
  Брифінг на тему: «Святкування Великодня у Львові: заходи та події»

  Учасники: Наталія Бунда, директор департаменту розвитку,Роман Назаровець, директор Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького, Андрій Сидор, директор компанії «ДікАрт», Іван Остапович, директор Будинку органної та камерної музики у Львові, Ольга Гренюх, арт-директор компанії «Львівські ярмарки».

  Біля входу в Ратушу (пл. Ринок, 1)

 • 11:00
  Прес-конференція з нагоди події в рамках року французької мови від Посольства Швейцарії в Україні

  Учасники: Аврора Бааль,органістка (Швейцарія), Емманюель Плентель, сценічний декламатор (Франція), Кароль Глаузер Піду, арт-консультантка Посольства Швейцарії в Україні, Оксана Корніцька, керівниця культурних проектів Посольства Швейцарії в Україні, Іван Духнич,арт-директор швейцарсько-української асоціації Haliciana Schola Cantorum.

  Львівський органний зал (вул. С. Бандери, 8)

 • 11:30
  Брифінг: «Підготовка теплопостачальних підприємств Львова до опалювального сезону 2019−2020 рр.»

  Від 6 травня розпочинаються гідравлічні випробування теплових мереж. Учасники: Олександр Одинець, начальник управління інженерного господарства ЛМР, Валентин Вольський, директора ЛМКП «Львівтеплоенерго», Віталій Камінський, в.о. директора ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

  Мала сесійна зала (каб. 230)

 • 11:30
  Виїзний брифінг на тему: «Для мешканців Знесіння запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини»

  Учасники: Андрій Садовий, міський голова Львова; Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР; Джемма Джафарова, головний лікар КНП «Львівська 1-а міська клінічна лікарня ім. Князя Лева»; працівники та пацієнти амбулаторії.

  Зустріч журналістів біля музею «Арсенал», виїзд на вул. Б. Хмельницького, 195

 • 13:00
  Презентація монографії доцента факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка Мирослави Рудик «Perpetuum mobile Володимира Здоровеги».

  Книга присвячена дослідженню наукової і публіцистичної спадщини доктора філологічних наук, заслуженого професора Львівського університету і заслуженого журналіста України, багаторічного декана факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка, науковця і публіциста Володимира Здоровеги.

  У Львівській обласній організації НСЖУ (вул. Соломії Крушельницької, 5/3)

 • 16:00
  Акція протесту під Львівською обласною державною адміністрацією під гаслом «Ні новим греблям. Так вільним річкам!»

  Учасники акції вважають, що будівництво нових ГЕС на вільнотекучих ділянках річок є недоцільним як з екологічної, так і з економічної точки зору і ставлять наступні вимоги до влади :

  1) Денонсувати меморандум між Львівською ОДА та ГС «Асоціація Гідроенергетика України».

  2) Призупинити дії щодо будівництва малих ГЕС в межах Львівщини. В тому числі видачу документів дозвільного характеру, надання в користування земельних ділянок, внесення змін до детальних планів територій тощо.

  3) Спільно з представниками громадськості розробити оновлену схему допустимих місць для будівництва ГЕС в Львівській області, яка не буде включати в себе вільнотекучі ділянки річок.

  На думку учасників, і нинішнє, і майбутнє керівництво області повинно діяти в інтересах держави України, її мешканців та її природи – а не в інтересах приватних інвесторів, які хочуть «нажитись» на зеленому тарифі.

  Деталі у події на Facebook.

  Львівська обласна державна адміністрація, вул. Винниченка, 18

 • 18:00
  Презентація програми творчих резиденцій «Екстер» у Львові

  Інститут стратегії культури у партнерстві з Ukrainian Institute - Український інститут запрошують на відкриту презентацію програми міжнародних обмінів і творчих резиденцій «Екстер» для мистецької спільноти Львова. Детальніше на сторінці події у Facebook.

  Інститут стратегії культури: пл. Міцкевича 6/7 (1 поверх вхід з вулиці)

Календар анонсів

пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
23
Останні новини
Залиште відгук