Анонси

 • Час
  Тема, учасники
  Місце
 • 10:00
  ДП “Прозорро” проведе бізнес-сніданок для постачальників, присвячений перспективам розвитку сфері публічних закупівель у 2020 році

  Керівник проектів ДП “Прозорро” Кристина Гуцалова розкаже про те, яких змін слід очікувати цього року у системі Prozorro та як зміниться робота Антимонопольного комітету та Держаудитслужби. Крім того, мова піде про нові ніші на ринку публічних закупівель для розширення бізнесу. На заході будуть розбиратися проблемні питання, які хвилюють постачальників зі Львову.

  Також у програму включені наступні теми:
  - Які товарні ніші та можливості для бізнесу відкрив за останні місяці перший державний інтернет-магазин для публічних закупівель Prozorro Market?
  - За які порушення штрафує Антимонопольний комітет, а за які перевіряє закупівлю Держаудитслужба? Огляд практичних кейсів.
  - Нове в законодавстві про закупівлі: життєвий цикл, аномально низька ціна, ринкові консультації, "чорний список" постачальників.
  - Посилення відповідальності для Замовників. Нове законодавство - на захисті прав постачальників
  - Зростання на мільярд або чому очікується вибуховий розширення ринку допорогових процедур?
  - Спрощена закупівля або як працюватимуть допорогові закупівлі по-новому?
  - Практикум з оскарження закупівель або чому вигідно відстоювати свої права в закупівлях?Для участі у конференції потрібно зареєструватись. Вхід безкоштовний.

  у великій конференц-залі готелю “Львів”, пр. В. Чорновола, 7

 • 16:00
  Презентація проекту готелю з паркінгом та громадським простором

  Архітектурна компанія АБМК представить концепцію готелю на вул. Вороного, 4 з облаштуванням дворівневого підземного паркінгу та громадського простору на даху будівлі (сквер, літній театр та мистецька галерея). Детальніше – на сторінці події у Facebook.

  Центр Шептицького (вул. Стрийська, 29a)

Календар анонсів

пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
 
 
 
 
 
 
5
Останні новини
Залиште відгук