Аудитори виявили порушення на ₴8,6 млрд під час держзакупівель з початку року

ЕкономікаЮлія Поліковська, 23 вересня 20161490

Державна аудиторська служба України за вісім місяців 2016 року виявила порушення на 8,6 млрд грн. у сфері державних закупівель. Про це йдеться в повідомленні прес-служби служби.

Протягом січня-серпня 2016 року було виявлено порушення в сфері державних закупівель на загальну суму суму 8,6 млрд грн. При цьому не всі замовники врахували рекомендації щодо їх усунення. В результаті скасовано конкурсні торги на понад 2,2 млрд грн і розірвані договори на суму 0,4 млрд грн.

Крім того зазначено, що держфінінспекціям у низці областей вдалося продемонструвати вагомі результати з запобігання порушень у сфері державних закупівель: у Черкаській області – на 556 млн грн, в Одеській – на 470 млн грн, Івано-Франківській – на понад 163 млн грн, Хмельницькій - 163 млн грн, Сумській - майже 140 млн грн, Харківській – на понад 133 млн грн.

Нагадаємо, з 1 серпня система електронних державних закупівель Prozorro стала обов’язковою до застосування для всіх державних замовників при закупівлі від 200 тис. грн для товарів і від 1,5 млн грн – для робіт.

Станом на 23 вересня економія бюджетних коштів завдяки використанню системи електронних закупівель Prozorro, що поширилася на всіх державних замовників з 1 серпня, досягла 4,07 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук