Автор фейку про причетність України до ракет КНДР раніше працював зі спецслужбами РФ, – МІП

СуспільствоАндрій Стець, 14 серпня 201722420
Автор фейку про причетність України до ракет КНДР раніше працював зі спецслужбами РФ, – МІП
«Південмаш» назвав статтю NYT щодо постачання деталей до ракет КНДР провокацією

Експерт Майкл Ельман, який вказав американському виданню New York Times на причетність України до постачань двигунів для ракет Північної Кореї, у 1995-2001 роках очолював програму скорочення ракетних озброєнь в Росії. Про це заявив заступник міністра інформполітики Дмитро Золотухін на своїй сторінці в Facebook.

«Цікаво, що стаття у вічно свободословному виданні грунтується здебільшого на словах одного експерта з ракетних технологій, який у 1995-2001 роках очолював програму скорочення ракетних озброєнь в Росії. Про що, до речі, не вказано на його профілі в LinkedIn», – написав він на Facebook.

«Мова йшла не про співпрацю з російськими спецслужбами, а на профілі цього експерта, який є на сайті недержавної організації Інституту міжнародних стратегічних досліджень написано, що він працював керівником програми по скороченню ракетних озброєнь в Росії. Відповідно я маю досвід роботи в сфері експертного контролю, в тому числі в Україні, і я знаю, що такі делегації, які дійсно співпрацюють з урядами країн по скороченню, нерозповсюдженню ракетної, ядерної зброї безпосередньо спілкуються з представниками Ради безпеки, відповідної Ради безпеки РФ. Не могла ця інституція діяти в Росії, не співпрацюючи з представниками безпекового сектору РФ, а відповідно це експерти з Ради безпеки і з ФСБ», – пояснив Золотухін в ефірі «112 Україна».

Нагадаємо, що американська газета The New York Times з посиланням на експертний аналіз, який містить оцінки американських розвідувальних агентств, повідомила, що успіх Північної Кореї у випробуваннях міжконтинентальної балістичної ракети став можливий завдяки придбанню на чорному ринку ракетних двигунів, імовірно, з українського заводу «Південмаш», що має історичні зв'язки з російською ракетною програмою.

В свою чергу, «Південмаш» спростував інформацію про постачання ракетних двигунів до Північної Кореї і назвав статтю NYT щодо постачання деталей до ракет КНДР провокацією.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук