Автори фільму про загиблого Василя Сліпака «Міф» закликають долучитися до його створення

Суспільствопромоція, 11 травня 20173491

Вже понад півроку триває робота над документальним фільмом про відомого українського оперного співака, соліста Паризької Ґранд-опери – Василя Сліпака, який загинув під час бойових дій на Сході.

«Коли я дізнався про загибель Василя Сліпака, то замислився, а чи достатньо я роблю для своєї країни в такий важкий час», – сказав один з режисерів фільму Іван Ясній.

Автори фільму Леонід Кантер та Іван Ясній побували на позиціях, де розташований батальйон Василя ще восени. Спілкувалися з його побратимами на фронті, колегами по волонтерській роботі. Вони зустрілися з його однокласниками, друзями дитинства, учителями та викладачами Консерваторії у Львові.

Після того, як було зібрано також чимало архівного відео, стало зрозуміло, що потрібно їхати в Париж, де Василь прожив 19 років, і вже там спілкуватися з його оточенням.

«Дуже важливо донести до людей мотивацію добровольця. Це суть тих фільмів, які ми робили досі – і «Добровольців божої чоти», і «Війни за свій рахунок». Ми намагаємось створити фільм, який буде зрозумілим і за кордоном, і в Україні через багато років, коли ці події вже ввійдуть в історію», – поділився режисер фільму Леонід Кантер.

На сьогодні, власними силами, завершено зйомки на Сході України, у Львові та Франції. Робота над фільмом перейшла в завершальну стадію.

Команда «Міфу» потребує фінансової підтримки для того, аби зробити якісний постпродакшн фільму, і тому звертається до колективного фінансування.

Кожен, кому не байдуже, може долучитися до проекту і допомогти в його реалізації, зробивши свій внесок в спільнокошт кампанії фільму чи поширивши інформацію про сам проект. Про нього більше за посиланням.

Зібрані кошти покриють витрати на монтаж, графіку, озвучення, кольорову корекцію, корекцію зображення пошкоджених архівних кадрів і створення анімаційних епізодів.

За три тижні кампанії фільм зібрав понад 70%. Автори зазначають, що у випадку, якщо сума зібраних коштів перевищить заявлену, це допоможе у просуванні фільму на міжнародних кінофестивалях.

«Цим фільмом ми хочемо розповісти про те, хто і чому воює за нас на Сході, адже далеко не всі це розуміють, особливо за кордоном. Про це не раз у своїх інтерв’ю говорив і сам Василь», – прокоментувала співпродюсер фільму Діана Карпенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук