Безпека праці для найменших: на ДТЕК Добротвірська ТЕС відзначили Всесвітній день охорони праці

Суспільство2 травня 20182720
Безпека праці для найменших: на ДТЕК Добротвірська ТЕС відзначили Всесвітній день охорони праці

Як пояснити дітям, наскільки важливо дотримуватися правил безпеки – в побуті, на вулиці, на виробництві? Це знають на ДТЕК Добротвірська ТЕС. Всесвітній день охорони праці тут перетворили на справжнє свято, яке припало до душі не лише маленьким гостям, а й працівникам станції.

27 квітня близько сорока дітей працівників ДТЕК Добротвірська ТЕС завітали на екскурсію до батьків, дідусів і бабусь. Дітлахи отримали змогу дізнатися про те, де працюють їхні рідні, та яких правил вони дотримуються на робочому місці. Засвоїти море нової інформації допомагали аніматори – роботи-трасформери, які разом з працівниками станції детально пояснили дітям, що відбувається з вугіллям, яке знаходиться на складі, показали основне обладнання та пульти управління ним. І розповіли про те, як і де виробляється електроенергія, якою забезпечують більше 60% Львівської області. На кожному етапі максимум уваги приділяли безпеці праці, яка є пріоритетом в роботі для всіх підприємств ДТЕК.

«В ДТЕК система охорони праці і промислової безпеки на першому місці, – зазначив Олег Івахів, головний інженер ТЕС. – Для прикладу, сума капіталовкладень лише в охорону праці за 2017 рік склала 5,2 млн грн. Напрямок безпечного виробництва є першочерговим». А також додав, що присутність маленьких відвідувачів повинна ще раз нагадати батькам: їм є заради кого працювати, і головне – цінувати та берегти самих себе.

І справді, енергетики ДТЕК Добротвірська ТЕС завдяки такому заходу ще раз відчули, наскільки важлива їхня праця,зокрема і для майбутнього покоління. Вони радо ділилися з дітьми тонкощами власної професії.

«Мій син вперше на Добротвірській ТЕС, і я тільки можу уявити, яке в нього враження, – сказав Денис Шмат, начальник відділу екології ДТЕК Добротвірська ТЕС та батько семирічного Григорія, який теж прийшов на екскурсію. – Свого часу, коли я також був дитиною, це було неймовірно: потрапити на територію станції і побачити зсередини, як це все відбувається». І з гордістю додає: «Тепер він буде знати, як ми зберігаємо наше довкілля для нього та його нащадків».

Захоплююча екскурсія електростанцією завершилася не меш приємним сюрпризом: дітей чекало святкове частування з танцями, флеш-мобом і вікториною. Малеча до цікавих фактів отримала ще й яскраві емоційні враження – а це, як відомо, один з кращих способів закріпити корисну інформацію.

«Мені сподобалось свято. Нам розповіли стільки цікавого, – сказала Олеся Поліщук, дев’ятити річна учениця школи. – Ми побачили станцію, бабуся нам з сестрою показала своє робоче місце. Та найголовніше, ми вкотре повторили правила безпеки. І знаємо, що найдорожчим для всіх є здоров’я та життя».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук