Безтютюнові нікотинові паучі VELO тепер у Львові: що варто знати

Суспільствореклама, 5 травня12790

На правах реклами
18+ Ця продукція містить нікотин і викликає залежність.
Ця продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Нещодавно компанія Бритіш Американ Тобакко представила в найбільших містах України інноваційний продукт VELO, який став доступним, зокрема, у Львові та Ужгороді.

VELO ― це безтютюнові нікотинові паучі, які вже користуються попитом у світі. Вони передбачають зручний спосіб споживання нікотину без диму і попелу, не створюючи дискомфорту для оточення. До складу продукту входять: нікотин, мікрокристали целюлози, вода й ароматизатори. Паучі розміщують між яснами і верхньою губою та тримають до 30 хвилин. Завдяки компактності їх можна використовувати у кінотеатрі, кафе, літаку та будь-якому іншому транспорті. Докладну інструкцію ви знайдете на етикетці продукту та сайті VELO.

Поширеність паучів зумовлена ​​їхньою унікальною формулою, яка забезпечує тривале нікотинове насичення. Крім того, можна вибрати продукт, що містить необхідну кількість нікотину. Залежно від цього паучі бувають різної міцності. Для повнолітніх курців, які вирішили вперше спробувати продукт, рекомендується почати знайомство з найлегшої міцності – Easy.

«Споживачі VELO динамічні та відкриті новому. Трансформуючи всю індустрію, ми надаємо їм альтернативні продукти, які підходять будь-якому ритму життя. Сьогодні ми раді представити цей продукт і у Львові», ― коментує Віталій Павлусь, директор комерційний Бритіш Американ Тобакко Україна.

VELO також різняться між собою за смаком: м’ятні Polar Mint, Ice Cool, Freeze та ягідні Berry Frost. Після використання паучі викидають в урну для сміття або кладуть у спеціальний відсік в упаковці.

Для довідок

Бритіш Американ Тобакко є світовим виробником тютюнових продуктів і виробів із потенційно зниженим ризиком для споживача. Продукція під торговельними марками компанії реалізовується у понад 200 країнах світу. Компанія нараховує понад 50 000 працівників у різних країнах, а її портфель включає в себе більше 200 торговельних марок.

Сайт bat.ua

Бритіш Американ Тобакко Україна ― перше підприємство з іноземними інвестиціями у тютюновій галузі України, яке було засноване в 1993 році на базі Прилуцької тютюнової фабрики. Компанія входить до складу групи British American Tobacco, яка є одним із найбільших інвесторів і роботодавців міста Прилуки та Чернігівської області, найкращим роботодавцем Європи 2019 року і найкращим роботодавцем України 2019 року. В Україні портфель компанії включає в себе такі міжнародні марки, як: Vogue, Dunhill, Pall Mall, Lucky Strike, Capri, а також вітчизняну торговельну марку Прилуки. Продукція Бритіш Американ Тобакко Україна експортується до багатьох країн, а також мережі магазинів Duty Free найбільших аеропортів світу.

У вересні 2018 року Бритіш Американ Тобакко Україна випустила на ринок України революційний продукт із потенційно зниженим ризиком для споживача ― пристрій для нагрівання тютюну glo.

За підсумками цього року Бритіш Американ Тобакко Україна стала платником податків №1 серед приватних компаній в Україні, перерахувавши понад 16,1 млрд грн. до державного бюджету.

Сайт bat.ua

Сукупні інвестиції у модернізацію тютюнової фабрики в Прилуках і розвиток компанії становлять понад 550 млн дол. США.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук