Біля Органного залу і готелю «Дністер» у Львові впровадили нову схему руху транспорту

Змінили схему руху на пл. Шашкевича, вул. Бібліотечній, Матейка та Рилєєва

На трьох вулицях та площі Шашкевича біля Органного залу (Костел святої Марії Магдалини) і готелю «Дністер» у Львові запровадили нову схему руху транспорту. Нова схема почала діяти з середи, 4 липня.

Нагадаємо, відповідне рішення у січні 2018 року ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху. Як повідомив ZAXID.NET начальник відділу комунального господарства Галицької райадміністрації Ігор Савка, підрядник завершив встановлення на цих вулицях відповідних дорожніх знаків. Тож з середи, 4 липня, нова схема руху почала діяти.

Згідно з новою схемою, ділянка пл. Шашкевича від вул. Бандери до Дорошенка, яка була двосторонньою, стала односторонньою в напрямку до вул. Дорошенка. Натомість на Бібліотечній замість одностороннього впровадили двосторонній рух.

Крім того, рух транспорту на вул. Матейка на ділянці від вул. Рилєєва до Технічної розвернули в протилежний бік – до вул. Рилєєва, а сама вул. Рилєєва стала односторонньою в напрямку до вул. Устияновича.

Схема руху, яку впровадили біля Органного залу і готелю «Дністер» (клікніть для збільшення)

«На вул. Рилєєва та Матейка було змінено напрямки одностороннього руху. Також організовано двосторонній рух по вул. Бібліотечній та односторонній на пл. Шашкевича. Таким чином для людей, які їдуть від вул. Коперника чи Дорошенка є можливість напряму потрапити у ті квартали, а не об'їжджати через вул. Професорську із складним правим поворотом. Загалом, тепер усі ці вулиці мають можливість зручного доїзду та можливість виїзду з того кварталу у всі напрямки», – зазначив спеціаліст управління транспорту Львівської міськради Костянтин Баранюк.

Нова схема руху. Синім кольором позначені напрямки руху громадського та приватаного транспорту, які лишаються незмінними; оранжевим – ділянки, де дозволений рух лише громадського транспорту, червоним – зміни в організації руху (клікніть для збільшення)

Зазначимо, що комплексна схема організації руху в цьому мікрорайоні була розроблена у межах проекту реконструкції вул. Бандери «Вулиця для всіх» і передбачала також закриття руху транспорту по вул. Професорській та перетворення її на пішохідну. Однак вул. Професорська поки залишиться відкритою для проїзду транспорту, рішення про її перекриття наразі не прийнято.

Разом з тим, у березні безпосередньо біля Органного залу почала діяти пішохідна зона.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук