Бійці батальйону "Львів" роз'їхались по домах

Батальон додому

Бійці батальйону "Львів" роз'їхались по домах

Добровольців, обурені умовами та поведінкою керівництва, покинули полігон. За словам, бійців підрозділу патрульної служби міліції «Львів», їх повезли до навчального центру внутрішніх військ, на полігон у село Сасів.

Заступник начальника обласної міліції обіцяв, що вони пробудуть три дні, втім керівництво несподівано вирішило залишити їх там ще на тиждень.

Чоловіки розповідають: тренуються вони у цивільному, щоб не нищити форму. Брали речі лише на три дні, багато з них не має з собою теплого одягу.

Крім того, минулої ночі випав дощ, а сплять бійці у дірявих наметах. Зізнаються, вони не бояться важких умов та навіть поїдуть на Схід за потреби, втім, не хочуть виконувати безглуздих наказів, які щодня змінюються.

Крім того, кажуть, їм бракує підготовки. на полігоні вони лише стріляють і зовсім не готуються до виконання спецзавдань. А в останній день, інструкторів навіть не бачили.

Також, скаржаться, бійцям не доплачують. Не кажуть хлопцям і дати виїзду на Схід, тож певні також вирушать несподівано, непідготовленими, втомлені морально та фізично.

Тож, близько двохсот людей вирішили повернутись додому. Керівництво міліції наразі цієї інформації не коментують. У начальників обласної міліції вимкнені телефони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук