Бурбак: Від волі Президента залежить, чи країна продовжує реформи, чи стає на паузу

Лідер фракції «Солідарність» Юрій Луценко запрацювався і тому починає втрачати розуміння реалій. Так керівник парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак прокоментував заяву Луценка про те, що прем'єр-міністр України має самостійно подати у відставку.

«Часом таке враження, що окремим представникам українського політикуму видали одну заїжджену платівку. Я не маю на увазі шановного Юрія Віталійовича, але, здається, почуття міри почало зраджувати і йому. Може він запрацювався і повторює одне й те саме як «мантру», – заявив Бурбак.

За його словами, сьогодні було опубліковано інтерв’ю Яценюка, в якому є звернення до Президента України і членів парламентської коаліції з пропозицією або дати можливість працювати оновленому складові уряду, або відправити його у відставку і не займатися торпедуванням роботи.

«Це чітка і зрозуміла позиція. Президент має найбільшу фракцію у парламенті. Фактично сьогодні від його волі залежить, – країна продовжує реформи або стає на паузу. І Юрій Луценко сьогодні є лідером цієї фракції. У волі Президента – чи країна продовжує розвиватися або освоює сценарій 2005 року», – зазначив Бурбак.

«М'яч на полі Президента і коаліції, які мають взяти на себе політичну відповідальність. Панові Луценку варто сходити в Адміністрацію, погодити там рішення всієї своєї фракції і оголосити його країні, а не займатися марнослів’ям», – наголосив лідер фракції «Народний фронт».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук