Бюджет Львова поповнився на 75 млн грн від пайових внесків із будівництва та реконструкції

За перше півріччя 2019 року бюджет Львова поповнився на 75 млн грн завдяки надходженню пайового внеску. Таким чином Львів посідає другу позицію в Україні після Києва.

«Пайовий внесок сплачують забудовники, які будують чи здійснюють реконструкцію на території міста, тобто будівництво у Львові розвивається дуже динамічними темпами. Місто насправді є лідером не перший рік. І якщо взяти перше півріччя 2019 року, у порівнянні з містом Києвом, Львів до бюджету міста залучив вже й не таку меншу суму, як столиця, — це 75 млн грн, в той час як Київ залучив лише на 20 млн грн більше», – повідомили у прес-службі ЛМР.

Для збільшення, клікніть на зображення

За інформацією департаменту економічного розвитку ЛМР, при цьому не застосовується жодного ручного механізму при нарахуванні пайової участі.

«У місті вже багато років діє ухвала, яка передбачає застосування виключно формульного розрахунку: враховуємо опосередковану вартість будівництва, загальну площу будівництва, зону, в якій це будівництво триває та відповідні коефіцієнти. Хочемо подякувати всім забудовникам, які укладають угоди, дякуємо інспекції Держархбудконтролю міста, яка теж контролює повноту сплати пайового внеску, адже саме через це маємо такий позитивний результат і такі гарні доходи до бюджету розвитку», — повідомили в департаменті економічного розвитку.

Відтак надходження пайового внеску за І півріччя 2019 року становить 74,5 млн грн. Темпи росту 2019/2018рр. — 146,1%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук