Через прорив колектора відкриття перехрестя вул. Личаківської та Мечникова перенесли на осінь

На вул. Мечникова протік колектор і просіли трамвайні плити

Через прорив колектора відкриття перехрестя вул. Личаківської та Мечникова перенесли на осінь
фото ZAXID.NET
Ремонт перехрестя вул. Личаківської та Мечникова триває з березня

Відкриття перехрестя вул. Личаківської та Мечникова, яке планувалося на кінець липня, перенесли щонайменше на 1-2 місяці через прорив колектора на відремонтованій торік вул. Мечникова. За оптимістичними прогнозами, відкрити проїзд по перехрестю вдасться не раніше початку вересня.

Нагадаємо, перехерстя вул. Личаківської – Мечникова, реконструкція якого триває чотири місяці, планували відкрити спочатку до 15 липня, потім до 25 липня, потім наприкінці липня.

Однак, як розповів ZAXID.NET речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль, відкрити перехрестя наприкінці липня не вдасться. За його словами, ремонт перехрестя майже завершений, проте внаслідок сильних злив, які йшли у Львові останніми днями, просіли трамвайні плити вул. Мечникова. Зазначимо, що ремонт вул. Мечникова, який розпочався ще в 2015 році, завершили лише в лютому 2017 року.

Заступник міського голови Львова Сергій Бабак пояснив ZAXID.NET просідання плит імовірним проривом старого колектора. «По Мечникова іде три колектори на глибині від 4 до 7 м – новий і два старі. В районі вул. Некрасова вже підключений новий колектор. Щоб підключити новий колектор на ділянці від Некрасова до Личаківської, треба було почати роботи на Личаківській, тому що всі колектори мають іти в новий колектор на Личаківській. Поки не зробили колектор на Личаківській, стік іде по старих колекторах. Один із старих колекторів на Мечникова почав протікати», – сказав Сергій Бабак.

За його словами, підключати колектори мали приблизно через два місяці на вул. Личаківській біля перехрестя з вул. Котика. Зараз проектанти шукають можливість підключити колектор раніше. Якщо таку можливість знайдуть, відкрити перехрестя Личаківської – Мечникова можна буде приблизно за місяць, тобто на початку вересня. Якщо ж підключити колектор раніше не вдасться, то перехрестя відкриють за два місяці – наприкінці вересня або на початку жовтня.

Разом з тим, чи доведеться переробляти ремонт дорожнього покриття на відремонтованій вул. Мечникова, в ЛМР поки не знають. «Будемо радитись з науковцями, можливо вони підкажуть методи, як усунути просідання», – зазначив Бабак.

Відповідно, поки не відкриють перехерстя, на звичний маршрут не зможе повернутися трамвай №7 (вул. Шевченка – Погулянка). Зараз трамвай №7 їздить за зміненим маршрутом з вул. Шевченка до Аквапарку, а до закриття Личаківської курсував на вул. Пасічну. Трамвай №7 не їздить на Погулянку з грудня 2015 року, коли на ремонт закрили вул. Мечникова.

Нагадаємо, капітальний ремонт дорожнього полотна на вул. Личаківській від вул. Мечникова до вул. Пасічної розпочався з 25 березня. Її реконструюють у три етапи: спочатку перехрестя з вул. Мечникова, потім ділянку до вул. Котика і вже після цього – від Котика до Пасічної. Загалом реконструкція триватиме близько восьми місяців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук