Через протести євробляхарів на кордоні застрягли три автобуси з дітьми зі Львова і Одеси

Більше 70 дітей близько десяти годин чекали на пункті пропуску Краковець-Корчова

СуспільствоАндрій Дрозда, 25 листопада 20181010119
Діти перебували на кордоні близько десяти годин

Три автобуси з дітьми не могли перетнути кордон через протести євробляхарів, які розпочалися на українсько-польському кордоні у неділю, 25 листопада. Близько 70 дітей віком від 7 до 15 років поверталися до України з фестивалю бальних танців у Кракові. Вони вихованці львівського клубу «Талісман» та клубу «Лілія» з Одеси. Серед пасажирів автобусів також було декілька вагітних жінок.

О 22:00 ZAXID.NET вдалося поспілкуватися із супроводжуючим дитячої групи Володимиром Козаком. Він повідомив, що два автобуси ще за 10 км від кордону зупинила польська поліція, оскільки перед пунктом пропуску утворилася велика черга з автомобілів. Ще один автобус застряг на території пункту пропуску Краковець-Корчова.

«Дітям холодно. Ми гріємо автобуси, але у кількох дітей піднімається температура. Я зв'язувався з нашими прикодонниками, але поки результату нема. Просимо про розголос», - повідомив Володимир Козак.

Пасажирка одного з автобусів, які зупинили на під'їзді до кордону, Соломія Телішевська повідомила, що дітям бракує їжі і пиття. У її автобусі перебуває 19 дітей та дві вагітні жінки, а у сусідньому 27 дітей.

Доповнено: Один із автобусів із дітьми близько 00:00 вирушив на пункт перетину Грушів-Будомєж. О 00:30 блокувальники погодилися пропустити автобуси з дітьми. Останній з автобусів прибув до Львова близько 06:00.

Нагадаємо, що власники автомобілів на єврономерах у неділю, 25 листопада, повністю або ж частково заблокували рух на всіх 6 пунктах пропуску українсько-польського кордону на території Львівській області. Блокування також відбуваються у Волинській, Закарпатській та Чернівецькій областях. У такий спосіб учасники акцій протестують проти нових правил розмитнення автомобілів на єврономерах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук